Ласкаво просимо до Новопечерської школи!

Процес вступу складається з таких кроків:

Відвідайте День
відкритих дверей або екскурсію Школою

Кожного року ми зустрічаємось з родинами, що цікавляться вступом до Школи. На Дні відкритих дверей ви детальніше ознайомитесь з цінностями Школи та нашими методиками викладання, за анонсом події слідкуйте в наших соціальних мережех.
Якщо ви плануєте долучитись  в поточному навчальному році, можете записатись на екскурсію школою за телефоном (050) 373 39 73.

Порядок кроків не є обов'язковим і може змінюватись, тож, будь ласка, звертайтесь до нас — ми радо допоможемо вам пройти усі необхідні етапи.

Зверніть, будь ласка, увагу, що анкета подається на певний навчальний рік. Якщо ви вже заповнювали анкету, але не приєднались до новопечерської родини протягом вказаного року, і ваші плани щодо вступу не змінились, будь ласка, оновіть анкету, вказавши новий навчальний рік. Просимо уважно зазначати рік, на який ви плануєте вступати.

Основна мета співбесід — визначити готовність дитини до навчання та виявити, чи відповідає Новопечерська школа очікуванням батьків. Під час вступної кампанії ми маємо переконатися в тому, що Новопечерська школа підходить вашій дитині та має спільні цінності з вашою родиною. Таким чином, рівень академічної підготовки дитини є одним із критеріїв прийому, але не вирішальним. Просимо вас із розумінням поставитись до будь-якого результату конкурсного відбору вашої дитини. Комісія не коментує результати вступних випробувань та не дає розгорнутого зворотнього зв'язку.

Дякуємо вам за інтерес до Новопечерської школи!

Більше деталей щодо вступної кампанії відповідно до класу: