Долучитись до команди

Запрошуємо до нас!

Поважає історію та традиції України
Пояснює найскладніше найпростішими словами
Вміє та любить працювати в команді
Завжди відкритий до нового
Професію ставить на перше місце, а свій предмет — на друге
Креативний, орієнтований на міждисциплинарність

Уміє насолоджуватись життям (і на роботі, і на відпочинку)
Не соромиться бути кумедним або смішним
Завжди в режимі life-long learning
Володіє англійською мовою принаймні на рівні Intermediate

Новопечерська школа — це новітній приватний навчальний заклад освіти для школярів з 1-го по 11-й клас, який культивує європейський світогляд та національну свідомість. Наша місія — створення якісної інноваційної освіти в Україні. Освітня модель нашої Школи поєднує в собі українську програму та провідні світові методики викладання, до формування яких були залучені фахівці з Канади, Нідерландів та Великобританії. Розроблена система навчання покликана дати кожному учневі всі можливості стати успішною щасливою людиною нового українського суспільства.

Наші цінності — відповідальне ставлення до робочих завдань, особистісний та професійний розвиток, повага й шанування в колективі, довірливі відносини, командність у загальнокорисній діяльності.

Радо вітатимемо в своїй команді активних, креативних, оптимістично налаштованих, творчих, досвідчених особистостей, які завжди підтримують у собі непомірне бажання навчатися новому та розвиватися у викладацькій професії, які розуміють всю повноту відповідальності та вагомість свого внеску у розбудову нової української держави.

Офіційне працевлаштування та соціальні гарантії
Медичний супровід
Заняття спортом
Уроки англійської мови
Систематичне підвищення кваліфікації

Хочете долучитись до нашої команди?

Впізнаєте себе в нашому описі, поділяєте наші цінності та погляди на навчання? Ми завжди раді новим знайомствам! Слідкуйте за нашими актуальними вакансіями або заповніть анкету-знайомство, і ми зв’яжемося з вами, коли з’явиться вакансія, що відповідає вашому досвіду та прагненню.

Якщо ви зацікавлені роботою в Новопечерській у майбутньому (скажімо, якщо наразі немає актуальних для вас вакансій або ви поки не готові змінювати роботу), ми будемо раді познайомитись із вами завчасно. Заповнюйте анкету чи відправляйте резюме на cv@novoshkola.com.ua протягом всього року — і ми додамо вас до нашої бази кандидатів. Наш HR-департамент може зв'язатися з вами для спілкування чи запросити на зустріч для поперднього знайомства зі Школою. А коли відповідна вакансія з'явиться, ми вже будемо знайомі :)

*Будь ласка, поставтесь із розумінням до того, що ви можете не одразу отримати відповідь на вашу заявку. Якщо ви надсилаєте резюме, ви потрапляєте до бази кандидатів, і ми обов’язково розглянемо ваше резюме, коли з’явиться відповідна вакансія.

Лишились запитання щодо роботи в нашій команді?

Надсилайте їх на пошту cv@novoshkola.com.ua!