Дворічна програма дошкільної підготовки

Що таке дворічна програма дошкільної підготовки?

Класи дошкільної підготовки у Новопечерській школі допомагають дитині вже в 4-річному віці зробити її перші кроки в навчанні, підготуватися до школи та соціально адаптуватися.

Маленькі учні досліджують довкілля, відкривають нове і зростають, спілкуються з однолітками та старшими дітьми, навчаються розвивати соціальні та емоційні навички, необхідні для успіху в майбутньому. Тож перехід до першого класу буде легшим і для дитини, і для батьків!

Які її переваги?

• Тут діти навчаються взаємодіяти з однолітками й дорослими, розуміти свої почуття та те, що відчувають інші.
  • Кожний день починається в колі для позитивного налаштування та планування дня.
  • Впродовж дня учні працюють в навчальних осередках читання, письма, математики, досліджень, творчості, гри, театралізації та конструювання.
  • В класі є сенсорний куточок для покращення концентрації уваги, комунікації та мотивації.
  • Кожен день має тематичне спрямування, коли діти разом з учителями заглиблюються в тему і сприймають світ цілісно.
  • Півтори години щодня діти розмовляють, співають та грають в ігри англійською мовою.
  • Учні класів дошкільної підготовки є частиною шкільної громади: щодня вони спілкуються зі старшими дітьми, разом з першокласниками читають книги, беруть активну участь у загальношкільних заходах.

Детальніше про навчальну програму

Програма акцентує увагу на шести ключових галузях навчання: особистісний і соціальний розвиток, мова, математика, наука і технології, здоров’я і фізична активність, мистецтво.

Особистісний та соціальний розвиток:

• формування позитивного ставлення до себе та інших;
  • незалежність і відповідальність;
  • розвиток навичок саморегуляції (розуміння і контроль власної поведінки);
  • формування необхідних соціальних навичок;
  • уміння вирішувати проблеми та виконувати завдання;
  • розширення знань про довкілля.

Мова:

• уміння говорити, слухати й ставити запитання;
  • опанування елементарними навичками читання і письма;
  • ознайомлення з різними інформаційними матеріалами та їх розуміння;
  • щоденні заняття з носієм англійської мови допомагають відчути ритміку мови і усувають комунікативні бар'єри;
  • стратегії розвитку критичного мислення.

Наука і технології:

• отримання знань про навколишній світ шляхом досліджень та експериментів;
  • спостереження, постановка питань і обмін інформацією;
  • участь у експериментах і дослідах.

Математика:

• опанування елементарними математичними навичками за допомогою наочних матеріалів;
  • порівняння, вимірювання і розташування об'єктів у просторі;
  • розвиток логічного мислення.

Здоров’я і фізична активність:

• заняття фізичною культурою у приміщенні та на відкритому повітрі;
  • навчання засадам здорового способу життя.

Мистецтво:

• уміння висловлювати свої думки і почуття через музику, образотворче мистецтво, театр і танок.

Структура навчального дня

Погуляти класами
в 3D-турі

Батьки — активні учасники навчального процесу

Ми приймаємо до Новопечерської школи не лише дитину, а й найближчих для неї людей — тата і маму, і бачимо батьків активними учасниками навчально-виховного процесу нарівні з учнями та вчителями. Навчання – це не двосторонній процес взаємодії учнів та вчителів, в ньому присутня і третя, не менш важлива, сторона – батьки.

Такий підхід є абсолютно природним, адже сім’я – це середовище первинної соціалізації дитини, джерело її емоційної підтримки, засіб передачі та збереження цінностей.

Ми очікуємо, що батьки:

• проявлятимуть інтерес до навчання дитини, запитуючи, що нового вона дізналась в школі сьогодні, зроблять школу важливою частиною сімейних розмов;
  • братимуть участь у батьківських зустрічах та інших сімейних заходах;
  • спілкуватимуться з педагогами з будь-яких питань щодо навчання та виховання дитини.

Вартість навчання

Навчальний пакет повністю покриває прямі та додаткові витрати на навчання,
які ми надаємо дитині протягом перебування у Школі з 9:00 до 18:00, а саме:

*Оплата здійснюється в гривневому еквіваленті згідно з курсом на момент виставлення рахунку.