Українсько-канадський диплом Програма U-CAN

Отримайте канадський диплом про середню освіту разом з українським свідоцтвом!

Які можливості це відкриває? Вступ у всі найкращі університети світу з пільгами, як для канадських учнів: відразу на перший курс навчання. Наш міжнародний диплом – визнаний у Канаді, Австралії, Великобританії, Ірландії, Франції, Іспанії, Нідерландах, Філіппінах, Гонконгу, Японії, США та інших країнах світу.

Новопечерська школа стала першою школою в Україні, що отримала ліцензію на викладання українсько-манітобської інтегрованої програми (Ukrainian-Canadian Program).

Про програму. Ukrainian-Canadian Program — додаткова програма, що розрахована на 4 роки (з 8 до 11 класу), включає обов'язкові предмети української та манітобської програм, а також базові предмети, необхідні для вступу до закладів вищої освіти. Кредити (оцінки) диплому Manitoba High School Diploma зараховуються іноземними закладами вищої освіти без додаткових підтверджень.

Новопечерська школа пропонує обидва компоненти програми (український та манітобський) для своїх учнів 8-11 класів, а також окремо манітобський компонент для учнів інших шкіл, які навчаються на екстернатурі. Вступ на програму відбувається окремо від основного вступу до Новопечерської школи.

Такі інтегровані програми Департамент освіти Манітоби (Канада) впроваджує по всьому світі спільно з локальними міністерствами освіти саме для учнів старшої школи. Сформована культурна та національна ідентичність дитини у цьому віці достатньо стійка для того, щоб почати засвоювати контент канадського середовища, не втрачаючи рідного.

Зоя Литвин, голова ГС Освіторія, засновниця Новопечерської школи: "Я дуже пишаюся, що Новопечерська — перша і поки що єдина школа, яка не є міжнародною, навчає за українською програмою, але має можливість надавати і канадійський (прим. манітобський) диплом. Ми наважились на це, оскільки для нас дуже важливо, щоб наші діти могли отримати сучасні знання, були гарними спеціалістами та прекрасними людьми, щоб вони могли реалізувати себе завдяки інструментам і навичкам, які ми закладаємо в них у школі.

Але ми помітили, що велика кількість українських студентів обирає освіту за кордоном через вищу якість, а іноді і доступність, особливо у деяких сферах, таких як управлінська освіта, медицина або наука. Проте вступ до закордонного закладу вищої освіти не такий легкий, і ми б хотіли полегшити життя нашим студентам, щоб вони одразу мали диплом, який котирується в усіх престижних закладах. Канадійський диплом ідеально підходить для цього. Таким чином, наші учні можуть стати прекрасними спеціалістами, повертатися назад з сучаснішими знаннями та підходами й розвивати українську економіку".

Перший випуск Ukrainian-Canadian Program у 2022 році

У червні 2022 року вперше десять одинадцятикласників, учнів Ukrainian-Canadian Program, отримали одночасно свідоцтво про завершення української школи і канадський High School Diploma. Чотири роки діти сумлінно опановували одразу дві державні програми, українську та канадську.

Тетяна Сунак, директорка Новопечерської школи 2021-2022, керівниця Ukrainian-Canadian Program: "Сьогодні в нас особливий день, сьогодні ми вперше вітаємо наших випускників канадської програми. 4 роки, 10 додаткових предметів, 1100 додаткових навчальних годин, я вже навіть не говорю про додаткові домашні завдання! Десять учнів. які почали програму в 2018 році, сьогодні отримують Canadian High School Diploma.

Молодці, я вас дуже вітаю. Я горжуся вами, дорогі випускники Ukrainian-Canadian Program. Вірю, що канадський диплом відкриє для вас набагато більше дверей і зробить навчання в іноземних вузах набагато легшим. Хочу побажати вам такої наполегливості в досягнення своєї мети, яку б ви не поставили перед собою".

Привітання перших випускників Ukrainian-Canadian Program від прем’єр-міністра Манітоби Хізер Стефансон.

Часті запитання

Як долучитись до Програми?

• учень має написати есе щодо важливості вивчення програми;
  • академічний рівень знань має бути не нижчий 8 балів (65% знань з ключових предметів);
  • англійська мова має бути оцінена не нижче 10 балів.

Чи можна навчатися за канадською програмою, якщо я не учень Новопечерської школи?

Так, можна: обов'язковою умовою для учнів інших шкіл є навчання за українською програмою наживо або екстернатурі в Новопечерській. Про такий вступ ми оголошуємо додатково, якщо в нас є вільні місця.

Якою мовою навчаються діти?

Всі уроки за предметами канадської програми проводяться винятково англійською мовою.

Де приймається канадський диплом?

В Канаді, Австралії, Великобританії, Ірландії, Франції, Іспанії, Нідерландах, Філіппінах, Гонконгу, Японії, США. В конкретному навчальному закладі потрібно уточнювати вимоги, за якими приймають документи. В абітурієнтів, для яких англійська мова не є рідною, деякі навчальні заклади можуть запитати щодо результатів тестів IELTS або TOEFL.

Як ми обираємо вчителів для Ukrainian-Canadian Program?

Вчителі обираються за критеріями кваліфікації згідно з вимогами канадської системи. Всі вчителі, які викладають предмети канадської програми Новопечерської школи, мають вищу університетську освіту та міжнародний учительський диплом.

Як оцінюють знання на Ukrainian-Canadian Program?

Оцінювання відбувається за двома принципами: за знаннями та вміннями, а також за їхнім практичним застосуванням в конкретних випадках.

Які предмети вивчаються за канадською програмою?

Приклади предметів: English Language Arts, Mathematics, Canada in the Contemporary World, Reading and Thinking, Health, Physical Education, Career Development.

Хочу дізнатись більше

Радо вітатимемо вас на Ukrainian-Canadian Program та в родині Новопечерської!