Перший клас

Для вступу до Новопечерської школи потрібно:

• заповнити анкету
  • познайомитися зі Школою — відвідати День відкритих дверей. Ми надішлемо вам запрошення після заповнення анкети.
  • пройти вступні випробування, які складаються зі співбесід із дитиною та батьками (дати проведення, кількість вільних місць та інші деталі будуть відомі після Дня відкритих дверей).

Основна мета співбесід — визначити готовність дитини до навчання та виявити, чи відповідає Новопечерська школа очікуванням батьків. Під час вступної кампанії ми маємо переконатися в тому, що Новопечерська школа підходить вашій дитині та має спільні цінності з вашою родиною. Таким чином, рівень академічної підготовки дитини є одним із критеріїв для прийому до 2-11 класів, але не вирішальним.

Вступні випробування

Зустріч складається з декількох етапів.

• І етап. Міні-екскурсія Школою для всієї родини, під час якої можна поставити запитання.
  • ІІ етап. Діти й батьки працюють окремо, в групах.

Спілкування з дітьми: діти спілкуються і грають у колі однолітків у супроводі педагога і психолога.

Спілкування з батьками: педагогами і психологами Школи проводиться групова робота, під час якої можна поставити запитання, висловити своє розуміння навчально-виховного процесу в Школі та співпраці родини та шкільного колективу. Ми вважаємо батьків активними учасниками навчально-виховного процесу та приймаємо до Школи не лише дитину з її академічними здобутками, а й усю родину з її цінностями та принципами. Саме тому присутність обох батьків (якщо родина повна) є обов’язковою.

Зарахування до Новопечерської школи

Після оголошення позитивних результатів вступних випробувань до Новопечерської школи батькам або опікунам протягом 2-х тижнів необхідно підтвердити готовність укласти договір про навчання.

На момент підписання договору необхідно надати такі документи:

• Заяву від одного з батьків (надається разом із договором);
  • Ксерокопію свідоцтва про народження дитини (українське свідоцтво або нотаріально завірений український переклад);
  • Копію паспорту (1, 2 сторінки та сторінка з пропискою) та ідентифікаційного коду того з батьків, хто підписує договір.

Після підписання договору необхідно надати такі документи:

• Ксерокопію картки щеплень дитини (форма Ф063), яку можна отримати в поліклініці або у свого педіатра;
  • Медичну довідку про стан здоров’я дитини та готовність до школи із визначенням групи здоров'я (форма Ф086), яку можна отримати у свого педіатра.