Перший клас

Для вступу до Новопечерської школи потрібно:

• заповнити анкету
  • познайомитися зі Школою — відвідати День відкритих дверей. Ми надішлемо вам запрошення після заповнення анкети.
  • пройти вступні випробування, які складаються зі співбесід із дитиною та батьками.

Основна мета співбесід — визначити готовність дитини до навчання та виявити, чи відповідає Новопечерська школа очікуванням батьків. Під час вступної кампанії ми маємо переконатися в тому, що Новопечерська школа підходить вашій дитині та має спільні цінності з вашою родиною. Таким чином, рівень академічної підготовки дитини є одним із критеріїв для прийому до 2-11 класів, але не вирішальним.

Вступні випробування

Зустріч складається з декількох етапів.

• І етап. Міні-екскурсія Школою для всієї родини, під час якої можна поставити запитання.
  • ІІ етап. Діти й батьки працюють окремо, в групах.

Спілкування з дітьми: діти спілкуються і грають у колі однолітків у супроводі педагога і психолога.

Спілкування з батьками: педагогами і психологами Школи проводиться групова робота, під час якої можна поставити запитання, висловити своє розуміння навчально-виховного процесу в Школі та співпраці родини та шкільного колективу. Ми вважаємо батьків активними учасниками навчально-виховного процесу та приймаємо до Школи не лише дитину з її академічними здобутками, а й усю родину з її цінностями та принципами. Саме тому присутність обох батьків (якщо родина повна) є обов’язковою.

Зарахування до Новопечерської школи

Після оголошення позитивних результатів вступних випробувань до Новопечерської школи батькам або опікунам необхідно підтвердити готовність укласти договір про навчання.

На момент підписання договору необхідно надати такі документи:

• Заяву від одного з батьків (надається разом із договором);
  • Ксерокопію свідоцтва про народження дитини (українське свідоцтво або нотаріально завірений український переклад);
  • Копію паспорту (1, 2 сторінки та сторінка з пропискою) та ідентифікаційного коду того з батьків, хто підписує договір.

Після підписання договору необхідно надати такі документи:

• Ксерокопію картки щеплень дитини (форма Ф063), яку можна отримати в поліклініці або у свого педіатра;
  • Медичну довідку про стан здоров’я дитини та готовність до школи із визначенням групи здоров'я (форма Ф086), яку можна отримати у свого педіатра.