Планета барвистих метеликів і смугастих равликів

На перших уроках біології вчителі вирішили у незвичайний спосіб дізнатися очікування учнів від нового навчального року.

Марина Новікова та Михайло Гончаренко, вчителі біології, вирішили дізнатися, з якими  очікуваннями прийшли учні на їхні уроки та чого хочуть навчитися протягом навчального року. Щоб це виявити, вони попросили учнів на паперових метеликах написати про свої вміння та сильні сторони, а на равликах —  те, що потрібно покращити.

«Метелики — це те, що я вмію та те, що в мене добре виходить. А равлики... це те, що я зараз умію не дуже добре, але за рік обов'язково навчуся! Або те, чого я боюся, але буду намагатисДуже цікаво буде через рік знову подивитися на цю дошку і оцінити, чи все вдалося,» — ділиться враженнями п'ятикласниця Аліна.

Бажаємо нашим учням не боятися помилок і досягати нових вершин легко, як метелики! :)