Відзначаємо День рідної мови!

Про цікаві зустрічі та вивчення української мови

21 лютого світ святкує День рідної мови. Дізнайтеся, як цей особливий день відзначили ми у нашій Школі!

• Зустріч з Олею Русіною та представницями "Видавництва Старого Лева".

3-Б та 4-А класи зустрілися з письменницею Олею Русіною, авторкою книжок "Сестричка" та "Сімейка Майі", та представницями "Видавництва Старого Лева". Свою першу книжку Оля видала у 15 років (зараз їй 21), і з тих пір вона залишається улюбленою історією для багатьох маленьких читачів та навіть їхніх батьків. Гості з видавництва ж розповіли про процес видання книжки, від знайомства з автором та його рукописом до питань гонорару  Тож можете уявити, наскільки цікавою ця зустріч була для дітей: як виявилося, багато хто з них планує або вже почав писати власні книжки! Хто знає, раптом досвід Олі стане для них тим самим прикладом і поштовхом до письменництва. А поки вони з цікавістю гуртувалися навколо письменниці, уважно слухаючи уривки з "Сестрички" та сміючись над пригодами її героїв. На згадку діти могли придбати свій примірник книжки із автографом авторки — що вони радо й зробили.

• Книжки до Дня рідної мови

Наша улюблена бібліотека потішила черговою міні-виставкою. Цього разу її героїнями стали книжки з українського мовознавства: словники, довідники та посібники. Тож хто бажає покращити та закріпити свої знання з української мови, може поповнити свій список на прочитання кількома новими назвами — або ж знайти відповіді на мовні питання, що давно мучили, просто на місці

А ми вирішили доповнити найменування виставки корисним посиланням, яке також допоможе у вдосконаленні рідної мови:

Культурно-видавничий проект "Читомо" — "Покращуймо мовну культуру: 11 видань з української мови"