Інклюзивна освіта
Анжела Грекова ,
Альона Фоменко ,
Педагог-логопед

"Маленькими кроками до великих перемог".

Олена Косаріхіна ,
Вікторія Ліщина ,
Практичний психолог (Початкова школа та Департамент інклюзивної освіти)
Анастасія Дорофєєва ,
Тьютор / Асистент учителя класу інклюзивної освіти

Єдиний спосіб зробити щось дуже добре — любити те, що ти робиш.

Ольга Міхненко. ,
Ольга Міхненко.,
Педагог-дефектолог
Пані Ольга закінчила з відзнакою Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова, отримала професійну кваліфікацію вчителя-дефектолога. Свій досвід викладання почала з Новопечерської школи, пройшовши стажування. Під час роботи з дітьми зрозуміла просту істину: щоб навчання для учня було корисне та захопливе, прислухайся до його бажань, дай змогу власноруч прийняти рішення та будь просто поруч для підтримки. У роботі з дітьми спирається на правила: віра в дитину та її успіх; щоб зрозуміти дитину, згадай себе у цьому віці; відчувай, працюй на випередження та отримуй задоволення від того, що ти робиш. Вільний час пані Ольги відкритий для чогось нового: вона обожнює активний відпочинок (ролики, велосипед, скейт, джампінг, байдарки, вейкбординг), обожнює подорожувати з допомогою авто, таким чином об'їздила Україну. Але любить також спокійні вечори у компанії книги та handmade.