News

16.07.24До нашого Космотабору завітала перша леді країниУ ВСІХ дітей має бути веселе дитинство!
15.07.24Провели власну конференцію TED TalksВчимось доносити ідею до аудиторії.
11.07.24Це був наш девʼятий випуск 11-класників!Які вони, випускники Новопечерської школи?
10.07.24Наші учні створили власні радіоприймачіОце так уроки!
28.06.24Вітаємо випускників дистанційної Школи!Цей рік став особливим для всіх.
27.06.24Пісня про Випускний від наших учнів Дякуємо випускникам за цей подарунок!
26.06.24PlayDay – це незабутній час разомБажаємо гарних канікул!
21.06.24Вітаємо випускників 9 класу Пишаємося кожним та кожною!
20.06.24Випускний у дошкільнятВітаємо наших маленьких учнів з першим випускним!
13.06.24Ми увійшли до 10 найкращих шкіл світу!За версією найпрестижнішої освітньої премії World's Best School Prizes.
12.06.24Учні Новопечерської створили інноваційний додаток з Amazon AWS GetITПишаємося безмежно!
10.06.24Благодійний арт-ярмарок і талант-шоуДля дітей, що не відвідують школу через війну.

Enrolment

Dear parents, if you want your child to become a student of Novopecherska school, please fill in enrolment form.Reviews

Ще зовсім недавно я навчався в Новопечерській школі й, до речі, був одним із тих, хто прийшов до Школи, коли вона привітно відчинила свої двері вперше. Ми разом пройшли дуже цікавий і результативний шлях, і сьогодні я можу з упевненістю сказати, що завдячуючи знанням і досвіду, які я отримав у Школі, мені вдалося вступити до двох найкращих університетів Канади: University of Toronto та The University of British Columbia. Моє навчання саме за українсько-канадською інтегрованою програмою Blended program, допомогло мені досягти поставленої мети.

Ця програма гармонійно поєднується з українською освітньою програмою та дозволяє інтегруватися у світовий освітній простір. Але повірте мені, що навіть, якби я не планував свій вступ до міжнародного університету, я б не знехтував шансом навчатися за цією програмою, яка відкриває більший спектр можливостей.

Овчаренко Григорій, Випускник 2021/2022

Новопечерська школа навчила мене того, що спільнота, в якій ти перебуваєш під час навчання, відіграє надважливу роль. Я обрав той факультет КПІ, куди вступають хлопці і дівчата з високими балами ЗНО. Мої однокурсники дуже розумні, амбітні й ініціативні, і в цій атмосфері хочеться постійно розвиватись (як і в Новопечерці!).

Ну і звісно ж, Новопечерка круто підготувала мене до ЗНО, за що я дуже вдячний нашим учителям. Я вступив на бюджет і матиму стипендію :)

Кирил Гіловянц, випускник 2019/2020

Я вдячна Школі за стійкі цінності, які не на папері, а в серцях і головах ядрового колективу.
Відмічу, що Школа іде в ногу із сім’єю, а іноді і скеровує сім‘ю, легко підштовхуючи усіх разом угору і вперед.
Четверо дітей нашої родини вже відвідують Школу та КДП, і я не пригадаю жодного разу, коли б діти не мчали до Школи. Хіба що в останній день канікул :-)
Школа спілкується, чує, діє, розвивається і рухається вперед, я так відчуваю і бачу.

Оксана Самусєва, мама учнів початкової, середньої школи та класу дошкільної підготовки

Новопечерська школа — це той сприятливий простір для особистісного зростання, якого нам, дорослим, у свій час так не вистачало. Школа — це не лише міцні знання, але і розвиток, взаєморозуміння та дружні відносини між учнями та вчителями, це — постійна підтримка у складних ситуаціях. У Школі кожен учень — лідер, інноватор, якого заохочують до реалізації власних мрій, у якому педагоги бачать талант і хист. Задача кожного виховника та педагога Школи — розкрити індивідуальність учня, допомогти зрозуміти себе. Не кажу, що буває легко, однак життя у Школі для кожного учня — це яскрава пригода, яку випускники пригадують з ностальгією.
Новітні підходи у навчальному процесі, широке розмаїття гуртків, програма з розвитку лідерства «Лідер у мені», цікава позакласна діяльність — серед цього кожен учень гарантовано знайде те, що йому до душі.

Дар’я Місенг, тьютор

Ми обрали Новопечерську школу, тому що цілком поділяємо її філософію, яка базується на тому, що учні здобувають ґрунтовні академічні знання. Паралельно з цим, Школа акцентує свою увагу на розвитку навичок дитини самостійно оволодіти будь-якою темою, предметом і напрямком, формує здатність знайти оптимальне рішення для будь-якого життєвого питання. Викладацький склад Новопечерської являє собою колектив професіоналів, однодумців, об’єднаних єдиною метою виростити і виховати гідних, сильних і високоефективних людей. Ми вітаємо зусилля Школи, спрямовані на розвиток творчого потенціалу і різнобічних захоплень учнів. Для цього Новопечерська школа має унікальну інфраструктуру і матеріально-технічну базу, надає широкий спектр можливостей для позашкільних занять. Окрім того, колосальні зусилля прикладаються, щоб створити найбільш сприятливу атмосферу для життя і роботи дітей, будь-які «гострі» ситуації завжди знаходять коректне вирішення. Ми захоплюємося тим, що діти кожного ранку йдуть до Школи з задоволенням і проживають у ній щасливу частинку свого життя.

Марина Прокопенко, мама Івана

Для нашої родини Новопечерська школа — це відкритий, розумний, розуміючий партнер. Таке враження склалося з першого дня, коли ми прийшли на співбесіду.
В Новопечерській дійсно є чому повчитися і батькам. Школа — як велика родина: в ній готові слухати і чути, можна бути впевненим, що вона завжди прийме сторону вашої дитини і буде керуватись її інтересами. Але в той самий час ніхто не буде поступатися принципами і правилами, на яких тримається успіх Новопечерської.
Школа — це фундаментальний, надійний партнер, який приймає нашу дитину в свою родину і просить довірити батькам процес її навчання, виховання і розвитку. Дуже важливо, коли ти можеш довірити найдорожче — власну дитину, при цьому мати підтримку та якісну співпрацю. Таким чином і дитина отримує гарантії беспеки, послідовності та якісного навчання. З власного досвіду стверджую, що все добре, що відбувається в Школі, може продовжуватись поза нею, якщо батьки готові працювати за принципами синергії.
Інша справа — це кропітка робота, яку кожного дня проводить весь колектив Школи. Розуміючи, як непросто створити умови, де буде комфортно усім: і батькам, і дітям, і колективу. Тому що, зазвичай, видно лише вершину айсбергу.
Впевнена: якщо ми хочемо для своїх дітей найкращого, а всі батьки до цього прагнуть, то і довіряти треба найкращим.

Марина Нікіфорчук, мама Володимира

В Школі прекрасна атмосфера, дуже доброзичлива і дружня. Уроки проходять дуже цікаво, творчо, інтенсивно. Діти включаються в спільну роботу. І тут не можна не сказати про програму «Лідер у мені», яка використовується в Школі і допомагає дітям, вчителям і батькам працювати, вчитися, рости і досягати результатів, успіху!
Так що ж в результаті дала Новопечерська школа мої дітям? Перш за все підвищилася їхня самооцінка, впевненість в собі, в своїх знаннях, розуміння того, що потрібно працювати самому, над собою, багато читати, працювати з інформацією, вміти працювати в команді, адаптуватися до нових обставин, в новому колективі, не боятися змін, бути сміливими, толерантними, цінувати працю інших людей, вміти радіти чужим успіхам, бути відповідальними, організованими, проактивними, мислити креативно, розвивати свій творчий потенціал, бути щасливими! Діти навчилися планувати свій робочий день, бути лідерами і застосовувати свої лідерські принципи в класі і вдома.
Хочу ще раз сказати величезне спасибі адміністрації Школи, всім учителям за яскраві і прекрасні дні навчання, за можливість вчитися в такій прекрасній Школі, за дивовижну атмосферу довіри, взаєморозуміння, яка тут панує! Спасибі всім за те, що моє серце і серця моїх дітей наповнені почуттям вдячності!

Олена Ігнат'єва, мама випускників Марії та Олександра

Як би я могла назвати своє навчання в Новопечерській школі? Мабуть, другий шанс, адже саме тут у мене докорінно змінився погляд на шкільну систему загалом. Раніше, правду кажучи, я все "зазубрювала", а Новошкола разом із найкращими вчителями спрямували мене на аналіз і розуміння вивченого матеріалу. І я вважаю, що ця навичка є дуже корисною в сучасному світі.
Чого саме Новопечерська школа? На це питання в мене є просто історія з життя: коли всі діти раділи кінцю навчального року, я була надто засмучена, адже повинна була попрощатися з улюбленою школою на ціле літо.
Більше того, Новопечерська школа продовжує сприяти моєму персональному розвитку: на другому курсі мала змогу пройти у цій школі соціально-комунікативну практику, де познайомилась із навчальною системою не тільки в якості учня, а й педагога-організатора.
Для мене Новопечерська школа — це саме те місце, яке не тільки навчає шкільній програмі, а й сприяє всебічному розвитку не тільки кожного учня, а й кожного співробітника.

Камілла Ружанська, випускниця 2015/2016Address

01103, Ukraine, Kyiv, str. Verhoglyada Andriy, 9-B
+38 (044) 359-07-50 ,
+38 (050) 193-93-93 ,
+38 (068) 193-93-33
INFO@NOVOSHKOLA.COM.UA