Our Values

Leader in Me

Parents’ Handbook

21st Century Skills

School Infrastructure

GrantsNews

18.02.19Весна прийшла... завдяки нам :) Класи дошкільної підготовки відсвяткували стрітення
18.02.19«Пропуски шкільних занять можуть стати початком тривожного ланцюга подій», – кажуть педіатриСтаття CBC про вплив пропусків уроків на подальше життя. Важливо знати!
15.02.19Зустріч з Ларисою ВуйцікТренерка та психолог розповіла про те, як використовувати ігри для навчання
13.02.19ГлобалizationУчні Blended Program представили проекти про те, як глобалізація змінює виробництво продукції у всьому світі
11.02.19MBA Kids запрошує на День відкритих дверей!Можна буде дізнатися про цікаві програми весни та літа
08.02.19Профорієнтаційні зустрічі продовжуються!У другому семестрі до наших старшокласників завітає ще більше цікавих спікерів :)
04.02.19Музей родинних реліквійВихованці КДП-4 показали старовинні речі українського побуту та розповіли їхні історії
04.02.19Випробовуємо знання гроюНаші учні апробували настільну гру "Українська революція 1917-1921 рр."
01.02.19Як створюється кіно?Продюсерка Галина Балан-Тімкіна розповіла семикласникам про тонкощі кіновиробництва
28.01.19В кого найдивніший капелюх?Парад найсмішніших головних уборів у День вільної форми!
21.01.19Як знайти свою мрію?Ми зустрілися з засновницею проекту "Здійсни мрію" Лідією Таран та зірковими гостями
21.01.19Як з'являється хліб?Беремо участь у випіканні просто на хлібзаводі!

Enrollment

Dear parents, if you want your child to become a student of Novopecherska school, please fill in enrollment form.Reviews

Як би я могла назвати своє навчання в Новопечерській школі? Мабуть, другий шанс, адже саме тут у мене докорінно змінився погляд на шкільну систему загалом. Раніше, правду кажучи, я все "зазубрювала", а Новошкола разом із найкращими вчителями спрямували мене на аналіз і розуміння вивченого матеріалу. І я вважаю, що ця навичка є дуже корисною в сучасному світі.
Чого саме Новопечерська школа? На це питання в мене є просто історія з життя: коли всі діти раділи кінцю навчального року, я була надто засмучена, адже повинна була попрощатися з улюбленою школою на ціле літо.
Більше того, Новопечерська школа продовжує сприяти моєму персональному розвитку: на другому курсі мала змогу пройти у цій школі соціально-комунікативну практику, де познайомилась із навчальною системою не тільки в якості учня, а й педагога-організатора.
Для мене Новопечерська школа — це саме те місце, яке не тільки навчає шкільній програмі, а й сприяє всебічному розвитку не тільки кожного учня, а й кожного співробітника.

Камілла Ружанська, Випускниця 2015/2016

В Школі прекрасна атмосфера, дуже доброзичлива і дружня. Уроки проходять дуже цікаво, творчо, інтенсивно. Діти включаються в спільну роботу. І тут не можна не сказати про програму «Лідер у мені», яка використовується в Школі і допомагає дітям, вчителям і батькам працювати, вчитися, рости і досягати результатів, успіху!
Так що ж в результаті дала Новопечерська школа мої дітям? Перш за все підвищилася їхня самооцінка, впевненість в собі, в своїх знаннях, розуміння того, що потрібно працювати самому, над собою, багато читати, працювати з інформацією, вміти працювати в команді, адаптуватися до нових обставин, в новому колективі, не боятися змін, бути сміливими, толерантними, цінувати працю інших людей, вміти радіти чужим успіхам, бути відповідальними, організованими, проактивними, мислити креативно, розвивати свій творчий потенціал, бути щасливими! Діти навчилися планувати свій робочий день, бути лідерами і застосовувати свої лідерські принципи в класі і вдома.
Хочу ще раз сказати величезне спасибі адміністрації Школи, всім учителям за яскраві і прекрасні дні навчання, за можливість вчитися в такій прекрасній Школі, за дивовижну атмосферу довіри, взаєморозуміння, яка тут панує! Спасибі всім за те, що моє серце і серця моїх дітей наповнені почуттям вдячності!

Олена Ігнат'єва, Мама учнів