Our Values

Leader in Me

Parents’ Handbook

21st Century Skills

School Infrastructure

GrantsNews

12.10.18Незвична зустріч із ветераном АТОЗ учнями старшої школи поговорив начальник медичної служби батальйону "Айдар"
08.10.18Яких магічних та супергеройських сил не вистачає нашим учителям?Ми провели невеличке дослідження!
04.10.18Підхід Канади та України: в чому різниця?Що цікавого дізнались наші вчителі з курсу педагогічного університету Queen's?
03.10.18Сніданок з 1 класамиЯскравий урок на кухні!
01.10.18Ми — туристи!Як ми ловили теплі промені осіннього сонця
27.09.18Старшокласники розповіли про літню практикуВ рамках програми професійної орієнтації учні пройшли стажування в кращих компаніях України
26.09.18Новинки з Форуму видавцівЧергове поповнення нашої бібліотеки!
17.09.18Юрій Гайдученко: "Потрібно бути вчителем без кордонів"Ми поспілкувалися з нашим учителем української мови та літератури, який отримав місце у ТОП-10 найкращих учителів України.
17.09.18Зустріч із Марджері БраунДо Школи завітала вчителька з ТОП-10 учителів світу за версією Global Teacher Prize 2018.
13.09.18Що говорили на TEDxKyiv2018 про освіту?Ділимося ідеями спікерів-освітян!
04.09.18Рік розпочато!Нехай він буде неймовірним!
29.08.18Розклад 3 вересняДізнайтесь розклад першого навчального дня!

Enrollment

Dear parents, if you want your child to become a student of Novopecherska school, please fill in enrollment form.Reviews

Як би я могла назвати своє навчання в Новопечерській школі? Мабуть, другий шанс, адже саме тут у мене докорінно змінився погляд на шкільну систему загалом. Раніше, правду кажучи, я все "зазубрювала", а Новошкола разом із найкращими вчителями спрямували мене на аналіз і розуміння вивченого матеріалу. І я вважаю, що ця навичка є дуже корисною в сучасному світі.
Чого саме Новопечерська школа? На це питання в мене є просто історія з життя: коли всі діти раділи кінцю навчального року, я була надто засмучена, адже повинна була попрощатися з улюбленою школою на ціле літо.
Більше того, Новопечерська школа продовжує сприяти моєму персональному розвитку: на другому курсі мала змогу пройти у цій школі соціально-комунікативну практику, де познайомилась із навчальною системою не тільки в якості учня, а й педагога-організатора.
Для мене Новопечерська школа — це саме те місце, яке не тільки навчає шкільній програмі, а й сприяє всебічному розвитку не тільки кожного учня, а й кожного співробітника.

Камілла Ружанська, Випускниця 2015/2016

В Школі прекрасна атмосфера, дуже доброзичлива і дружня. Уроки проходять дуже цікаво, творчо, інтенсивно. Діти включаються в спільну роботу. І тут не можна не сказати про програму «Лідер у мені», яка використовується в Школі і допомагає дітям, вчителям і батькам працювати, вчитися, рости і досягати результатів, успіху!
Так що ж в результаті дала Новопечерська школа мої дітям? Перш за все підвищилася їхня самооцінка, впевненість в собі, в своїх знаннях, розуміння того, що потрібно працювати самому, над собою, багато читати, працювати з інформацією, вміти працювати в команді, адаптуватися до нових обставин, в новому колективі, не боятися змін, бути сміливими, толерантними, цінувати працю інших людей, вміти радіти чужим успіхам, бути відповідальними, організованими, проактивними, мислити креативно, розвивати свій творчий потенціал, бути щасливими! Діти навчилися планувати свій робочий день, бути лідерами і застосовувати свої лідерські принципи в класі і вдома.
Хочу ще раз сказати величезне спасибі адміністрації Школи, всім учителям за яскраві і прекрасні дні навчання, за можливість вчитися в такій прекрасній Школі, за дивовижну атмосферу довіри, взаєморозуміння, яка тут панує! Спасибі всім за те, що моє серце і серця моїх дітей наповнені почуттям вдячності!

Олена Ігнат'єва, Мама учнівKyiv, Ukraine, Drahomyrova 9-b

to view a map

(044) 359-07-50

(050) 193-93-93

info@novoshkola.com.ua