Our Values

Leader in Me

Parents’ Handbook

21st Century Skills

School Infrastructure

GrantsNews

10.12.18Лідерство з зірками!На черговому Дні Лідерства ми познайомились з видатними особистостями та дізнались про їхні 7 звичок
07.12.18День радісних знайомств!Ми привітали родини на Дні відкритих дверей!
06.12.18КДП5+9 клас=Reading Buddies Як старшокласники читають книжки дошкільнятам
03.12.18Хіпі чи готи?День вільної форми, присвячений субкультурам!
30.11.18Стікер, що рятуєНаш учень запустив проект, що скорочує витрати паперу
29.11.18Зустріч з Катериною ГольцбергПсихолог розповіла, як виховувати дитину без насильства. 
29.11.18Про життя томатовеЯкими проектами займаються вихованці класу дошкільної підготовки (4 роки)?
27.11.18Ніколи не забудемоМи вшанували пам'ять загиблих під час голодоморів
26.11.18Дебати в старшій школіРозповідаємо про один з варіантів практики іноземної мови
23.11.18Козаки у ШколіУчні середньої школи побували на виставі театру "Берегиня"
22.11.18Свято осеніВихованці класу дошкільної підготовки попрощалися з дощовою порою :)
19.11.18Не боїмося темряви... і взагалі нічого!Психолог Школи Людмила Джима ділиться порадами, як подолати свої страхи

Enrollment

Dear parents, if you want your child to become a student of Novopecherska school, please fill in enrollment form.Reviews

Як би я могла назвати своє навчання в Новопечерській школі? Мабуть, другий шанс, адже саме тут у мене докорінно змінився погляд на шкільну систему загалом. Раніше, правду кажучи, я все "зазубрювала", а Новошкола разом із найкращими вчителями спрямували мене на аналіз і розуміння вивченого матеріалу. І я вважаю, що ця навичка є дуже корисною в сучасному світі.
Чого саме Новопечерська школа? На це питання в мене є просто історія з життя: коли всі діти раділи кінцю навчального року, я була надто засмучена, адже повинна була попрощатися з улюбленою школою на ціле літо.
Більше того, Новопечерська школа продовжує сприяти моєму персональному розвитку: на другому курсі мала змогу пройти у цій школі соціально-комунікативну практику, де познайомилась із навчальною системою не тільки в якості учня, а й педагога-організатора.
Для мене Новопечерська школа — це саме те місце, яке не тільки навчає шкільній програмі, а й сприяє всебічному розвитку не тільки кожного учня, а й кожного співробітника.

Камілла Ружанська, Випускниця 2015/2016

В Школі прекрасна атмосфера, дуже доброзичлива і дружня. Уроки проходять дуже цікаво, творчо, інтенсивно. Діти включаються в спільну роботу. І тут не можна не сказати про програму «Лідер у мені», яка використовується в Школі і допомагає дітям, вчителям і батькам працювати, вчитися, рости і досягати результатів, успіху!
Так що ж в результаті дала Новопечерська школа мої дітям? Перш за все підвищилася їхня самооцінка, впевненість в собі, в своїх знаннях, розуміння того, що потрібно працювати самому, над собою, багато читати, працювати з інформацією, вміти працювати в команді, адаптуватися до нових обставин, в новому колективі, не боятися змін, бути сміливими, толерантними, цінувати працю інших людей, вміти радіти чужим успіхам, бути відповідальними, організованими, проактивними, мислити креативно, розвивати свій творчий потенціал, бути щасливими! Діти навчилися планувати свій робочий день, бути лідерами і застосовувати свої лідерські принципи в класі і вдома.
Хочу ще раз сказати величезне спасибі адміністрації Школи, всім учителям за яскраві і прекрасні дні навчання, за можливість вчитися в такій прекрасній Школі, за дивовижну атмосферу довіри, взаєморозуміння, яка тут панує! Спасибі всім за те, що моє серце і серця моїх дітей наповнені почуттям вдячності!

Олена Ігнат'єва, Мама учнівKyiv, Ukraine, Drahomyrova 9-b

to view a map

(044) 359-07-50

(050) 193-93-93

info@novoshkola.com.ua