Our Values

Leader in Me

Parents’ Handbook

21st Century Skills

School Infrastructure

Scholarship ProgrammeNews

15.04.19Сучасні "Гайдамаки"Старшокласники взяли участь у виставі-сторітелінгу
15.04.19Батьківські зустрічі-2019Як ми обговорюємо успішність учнів з батьками
12.04.19Стресу — бій!Як мистецтво допомагає відпустити думки про ЗНО
09.04.19Балет для мрійницьКатерина Кухар провела майстер-клас для наших учениць
08.04.19Готуємось до Startup Day!Вже в травні учні представлять свої ідеї для власної справи!
08.04.19Book Talks 2019Як учні початкової школи презентували прочитані книжки
02.04.19Новопечерській школі виповнилося 5 років!Дізнайтесь, яким був наш перший ювілей :)
01.04.19День відкритих дверей для освітян повернувся!Ми вже вдруге запросили до себе вчителів з усієї України
01.04.19Шалений день: Oversize Day і не тількиЯкою була наша п'ятниця перед Днем народження та Днем відкритих дверей для освітян :)
29.03.19Вибори... письменника :) Ми усі разом голосували за українських авторів, яких хотіли з запросити до Школи
29.03.19Розповідь у картинкахУчні 8 класу створили комікс для участі в конкурсі від Oxford University
25.03.19Якими книжками діляться старшокласники?Найцікавіші книжки за версією наших учнів та команди Школи!

Enrollment

Dear parents, if you want your child to become a student of Novopecherska school, please fill in enrollment form.Reviews

Як би я могла назвати своє навчання в Новопечерській школі? Мабуть, другий шанс, адже саме тут у мене докорінно змінився погляд на шкільну систему загалом. Раніше, правду кажучи, я все "зазубрювала", а Новошкола разом із найкращими вчителями спрямували мене на аналіз і розуміння вивченого матеріалу. І я вважаю, що ця навичка є дуже корисною в сучасному світі.
Чого саме Новопечерська школа? На це питання в мене є просто історія з життя: коли всі діти раділи кінцю навчального року, я була надто засмучена, адже повинна була попрощатися з улюбленою школою на ціле літо.
Більше того, Новопечерська школа продовжує сприяти моєму персональному розвитку: на другому курсі мала змогу пройти у цій школі соціально-комунікативну практику, де познайомилась із навчальною системою не тільки в якості учня, а й педагога-організатора.
Для мене Новопечерська школа — це саме те місце, яке не тільки навчає шкільній програмі, а й сприяє всебічному розвитку не тільки кожного учня, а й кожного співробітника.

Камілла Ружанська, Випускниця 2015/2016

В Школі прекрасна атмосфера, дуже доброзичлива і дружня. Уроки проходять дуже цікаво, творчо, інтенсивно. Діти включаються в спільну роботу. І тут не можна не сказати про програму «Лідер у мені», яка використовується в Школі і допомагає дітям, вчителям і батькам працювати, вчитися, рости і досягати результатів, успіху!
Так що ж в результаті дала Новопечерська школа мої дітям? Перш за все підвищилася їхня самооцінка, впевненість в собі, в своїх знаннях, розуміння того, що потрібно працювати самому, над собою, багато читати, працювати з інформацією, вміти працювати в команді, адаптуватися до нових обставин, в новому колективі, не боятися змін, бути сміливими, толерантними, цінувати працю інших людей, вміти радіти чужим успіхам, бути відповідальними, організованими, проактивними, мислити креативно, розвивати свій творчий потенціал, бути щасливими! Діти навчилися планувати свій робочий день, бути лідерами і застосовувати свої лідерські принципи в класі і вдома.
Хочу ще раз сказати величезне спасибі адміністрації Школи, всім учителям за яскраві і прекрасні дні навчання, за можливість вчитися в такій прекрасній Школі, за дивовижну атмосферу довіри, взаєморозуміння, яка тут панує! Спасибі всім за те, що моє серце і серця моїх дітей наповнені почуттям вдячності!

Олена Ігнат'єва, Мама учнів