Our Values

Leader in Me

Parents’ Handbook

21st Century Skills

School Infrastructure

GrantsNews

19.11.18Не боїмося темряви... і взагалі нічого!Психолог Школи Людмила Джима ділиться порадами, як подолати свої страхи
19.11.18Робота кипить!Ми почали підготовку до чергового Дня Лідерства
12.11.18День української мови та писемностіЧерговий диктант національної єдності написано!
07.11.18Тиха годинаЯк відпочивають наші дошкільнята.
06.11.18День відкритих дверей 2018 для батьків та дітейРаді познайомитися з родинами, що готуються вступати до нашої Школи!
02.11.18Дякуємо всім!Як у нас святкували День подяки
30.10.18Хелловін прийшов!Як ми зустріли один з найяскравіших днів вільної форми?
22.10.18Інтернет-монстрів не існує!Як критичне мислення допоможе дитині подолати страхи інтернет-історій.
19.10.18Перші чаювання відбулися!Нова традиція — затишні зустрічі з адміністрацією
16.10.18NovoVoice розпочинає роботу!Команда учнівського самоврядування вже працює над першими проектами
12.10.18Козацькі розваги 2018Веселощі до Дня українського козацтва
12.10.18Захистимо тварин!До Дня тварин діти підготували важливий проект

Enrollment

Dear parents, if you want your child to become a student of Novopecherska school, please fill in enrollment form.Reviews

Як би я могла назвати своє навчання в Новопечерській школі? Мабуть, другий шанс, адже саме тут у мене докорінно змінився погляд на шкільну систему загалом. Раніше, правду кажучи, я все "зазубрювала", а Новошкола разом із найкращими вчителями спрямували мене на аналіз і розуміння вивченого матеріалу. І я вважаю, що ця навичка є дуже корисною в сучасному світі.
Чого саме Новопечерська школа? На це питання в мене є просто історія з життя: коли всі діти раділи кінцю навчального року, я була надто засмучена, адже повинна була попрощатися з улюбленою школою на ціле літо.
Більше того, Новопечерська школа продовжує сприяти моєму персональному розвитку: на другому курсі мала змогу пройти у цій школі соціально-комунікативну практику, де познайомилась із навчальною системою не тільки в якості учня, а й педагога-організатора.
Для мене Новопечерська школа — це саме те місце, яке не тільки навчає шкільній програмі, а й сприяє всебічному розвитку не тільки кожного учня, а й кожного співробітника.

Камілла Ружанська, Випускниця 2015/2016

В Школі прекрасна атмосфера, дуже доброзичлива і дружня. Уроки проходять дуже цікаво, творчо, інтенсивно. Діти включаються в спільну роботу. І тут не можна не сказати про програму «Лідер у мені», яка використовується в Школі і допомагає дітям, вчителям і батькам працювати, вчитися, рости і досягати результатів, успіху!
Так що ж в результаті дала Новопечерська школа мої дітям? Перш за все підвищилася їхня самооцінка, впевненість в собі, в своїх знаннях, розуміння того, що потрібно працювати самому, над собою, багато читати, працювати з інформацією, вміти працювати в команді, адаптуватися до нових обставин, в новому колективі, не боятися змін, бути сміливими, толерантними, цінувати працю інших людей, вміти радіти чужим успіхам, бути відповідальними, організованими, проактивними, мислити креативно, розвивати свій творчий потенціал, бути щасливими! Діти навчилися планувати свій робочий день, бути лідерами і застосовувати свої лідерські принципи в класі і вдома.
Хочу ще раз сказати величезне спасибі адміністрації Школи, всім учителям за яскраві і прекрасні дні навчання, за можливість вчитися в такій прекрасній Школі, за дивовижну атмосферу довіри, взаєморозуміння, яка тут панує! Спасибі всім за те, що моє серце і серця моїх дітей наповнені почуттям вдячності!

Олена Ігнат'єва, Мама учнівKyiv, Ukraine, Drahomyrova 9-b

to view a map

(044) 359-07-50

(050) 193-93-93

info@novoshkola.com.ua