Гуртки

Оптимальна структура навчального дня передбачає, що після академічної частини учні мають час на відпочинок, а також на гурткову діяльність.
Під час гуртків і факультативів, відповідно до педагогічних рекомендацій, важливо забезпечити розважальний формат, зміну виду діяльності після навчального дня. Напрями гурткової діяльності сформовані відповідно до коментарів батьків, статистики відвідувань та оптимального навантаження для дітей. 

ТВОРЧІ ГУРТКИ

 •  Гурток: Валяння

1-11 класи

Вчитель: Луговська Олена

Валяння з вовни — це виготовлення вовняних виробів та їх ущільнення способом зчеплення і переплетення між собою волокон вовни за допомогою спеціальної голки або вологого валяння. Це приємні відчуття на дотик, яскраві кольори та вражаючий результат! Валяння розвиває дрібну моторику, ми вчимось відчувати об'єм та форму, гармонійно поєднувати кольори.

На заняттях будемо створювати іграшки, прикраси та декор з вовни.

 

 • Гурток: Живопис

1-11 класи

Вчитель: Вавровський Дмитро

Ваша дитина любить та відчуває колір? Світло і тінь додають об'єму та реалістичності будь-якому зображенню, тепер треба тільки навчитися розуміти "чому", "де" і "чому саме там".

Більше відтінків – гарніший живопис. Людське око розрізняє понад 1 мільйон кольорів. Спробуйте їх відчути, та не бійтеся покласти перший мазок. Адже художник від нехудожника відрізняється лише сміливістю. Заняття починається з бесіди, цікавих фактів на задану тему. Вчитель малює перед учнями на дошці або мольберті, крок за кроком пояснюючи закони та правила образотворчого мистецтва на прикладі. Дитина малює, відпочиває, та дізнається про нові секрети з малювання. Як результат, після кожної теми – в учня закінчений, повністю профарбований малюнок, нові знання та навички. 

Індивідуальний підхід на індивідуальному занятті.

 

 • Гурток: Speaking Club

1-4 класи

Вчитель: Маланка Іванка Назаровіч

Speaking club with a native English speaker is a great opportunity to boost students' speaking and listening skills. The main goal for this club is to teach students to be confident when speaking a foreign language and to be able to express themselves to other people. What do we do? We play English games, sing songs, watch English videos and discuss these topics as a group.

 

 • Гурток: Гончарство

1-4 класи

Вчитель: Снітко Альона, Дмитракова Леся, Опришко Андрій

Гончарство є цікавим заняттям для дітей та дорослих. Це старовинне ремесло, яке є актуальним у процесі розвитку дитини. Ліплення з глини розвиває дрібну моторику рук, фантазію, пам'ять. Вироби з глини красиві, а процес роботи має терапевтичний ефект, людина заспокоюється, зосереджується, розслабляється нервова система. Гончарство – один з найкращих способів провести час з користю.

 

 • Гурток: Акторська майстерність

1-4 класи

Вчитель: Паніна Ольга

Пізнати себе та світ через театральне мистецтво. На учнів чекають артикуляційні та дихальні гімнастики, акторські етюди на розвиток уваги, віри та фантазії, різні види театральних вистав. Театр - це колективне мистецтво, тому учні познайомляться з усіма театральними професіями. Ми пройдемо разом шлях від ідеї до вистави.

 

 • Гурток: Театральна імпровізація

1-4 класи

Вчитель: Харченко Вероніка

Пізнаємо імпровізацію – як створення твору на момент його виконання.

Розвиваємо увагу, контакт, сприйняття, граємо імпровізовані етюди та в ігри на концентрацію уваги. Граємо, щоб бути краще, легше, веселіше!

 

 • Гурток: Паперові фантазії

1-4 класи

Вчитель: Уємова-Косова Марія

Гурток "Паперові фантазії" –це чарівне місце, де діти молодших класів можуть погратися з папером та здійснити свої найсміливіші фантазії! Тут кожен зможе створити неймовірні поробки в техніці орігамі, чарівні аплікації та чудові вироби з папʼє-маше. Завдяки цьому гуртку, діти не тільки розвивають свою творчість та уяву, але й навчаються новим технікам роботи з папером, що будуть корисними у майбутньому. Приєднуйтесь до гуртка "Паперові фантазії" і дайте вільний хід своїй уяві!

​​

 • Гурток: Бери й роби

1-4 класи

Вчитель: Дячук Альона

Беремо папір, клей, бісер, стрічки та інші матеріали і робимо яскраві та неповторні вироби!

 

 • Гурток: HandMade

1-4 класи

Вчитель: Пасічна Тетяна

Обожнюєте створювати оригінальні речі своїми руками? Тоді чекаємо вас на заняттях з "HandMade", де ви матимете можливість займатися улюбленою справою у творчій атмосфері.

 

 • Гурток: Fashion Studio

1-4 класи

Вчитель: Пасічна Тетяна

Цікавитесь світом сучасної моди? Мрієте створювати одяг, аксесуари чи предмети інтер'єру за власним дизайном? Прагнете демонструвати свої роботи на показі мод? "Fashion Studio" Новопечерської школи з нетерпінням чекає на вас!

 • Гурток : Художня фотографія 

5-11 класи

Вчитель : Черкас Анна

Художня фотографія розвиває вміння художніх навичок, ірраціонального мислення та освоєння фотоапарату. Освоєння технічних умов, пізнання світу через фотоапарат, та бачення деталей, уважність, вивчення та ознайомлення з сучасним тенденціям мистецтва. Художня фотографія це перш за все поєднання технічних навичок та розвиток уяви. Дослідницька діяльність, та підготовка до світового мистецтва та правильна організація своїх робіт.

 

 • Гурток: Вокал

5-11 класи

Вчитель: Солодовнікова Ольга

Спів – один з найкращих способів зняття стресу. Під час співу виробляються гормони щастя – ендорфін, серотонін та дофамін – які покращують настрій та підвищують життєвий тонус на фізичному рівні.

Спів оздоровлює весь організм. Під час заняття вокалом ми використовуємо все тіло, як музичний інструмент: розвивається дихальна система, покращується робота серця та нормалізується тиск. Також доведено, що люди, які регулярно займаються вокалом, рідше підхоплюють застуду та хворіють, адже спів підвищує імунітет. Спів допомагає самовиражатись більш відкрито і розкриває харизму. Заняття з вокалу будуть корисними під час корекції заїкання та інших мовних дефектів. Спів позитивно впливає на пам’ять, здатність до навчання, дрібну моторику, словесно-логічне та невербальне мислення, а також підвищує загальну продуктивність роботи мозку.

 • Гурток: Гітара

5-11 класи

Вчитель: Семенюк Анастасія

 

 •  Гурток: Бісероплетіння

1-4 класи

Вчитель: Ткаченко Катерина 

Бісероплетіння є корисним і важливим заняттям у всебічному розвитку дітей, розвиває творчі здібності, уяву, фантазію, художній смак при підборі бісеру та поєднанні кольорів, мілку моторику рук, а також інтерес до художньої творчості. На заняттях діти навчаються створювати з бісеру оригінальні іграшки, брелки, прикраси, композиції з плетених квітів, та інші креативні поробки.

 

 • Гурток: Настільні ігри

1-4 класи

Вчитель: Каленська Ірина

Настільні ігри допомагають розвивають логіку, мислення та соціальні навички, зокрема уважність, пізнання, асоціації та запам’ятовування.

Настільні ігри — це перевірений і надійний спосіб навчити юних дослідників навичкам міжособистісного спілкування та розважити їх без телевізора, комп'ютера чи планшета.

 

 • Гурток: Настільні ігри

5-11 класи

Вчитель: Гончаренко Михайло

Це гурток для тих хто вміє грати і хоче навчитись. Гурток, що тренує вміння говорити, уявляти, пояснювати, рахувати, мислити стратегічно і тактично.

 

 •  Гурток: Дебати 

8-11 класи 

Вчитель: Журкін Єгор 

Дебати – це не суперечка, а інтелектуальна гра. А кожна гра має свої правила!   У світі існує безліч форматів проведення дебатних ігор, але найпопулярнішими є наступні чотири: формат “Карла Поппера” та “Британський парламентарій”, формат “Лінкольна-Дугласа” та “Американський парламентарій”.

На наших заняттях, які відбуватимуться кожну середу з 16.00 до 18.00, ми навчимося висловлювати власні думки, триматися на публіці, відстоювати власну позицію, застосовувати знання з історії, дискутувати на найбільш гострі питання сучасності та спробуємо здійснити історичне моделювання. І звісно, вмітимемо це робити правильно та коректно! Виділимо переваги та недоліки різних форматів ведення дебатів.

 

 • Гурток: Літературний клуб

5-11 класи

Вчитель: Литвин Анастасія

Літературний клуб — це місце, де в будь-кого є можливість поділитися своїми думками щодо книг, або й власною творчістю, та отримати на це фідбек… Стоп! Це все, звісно правда, але… Літературний клуб — це насамперед осередок креативних та мислячих людей, що прагнуть з головою поринути у світ літератури й знайти своїх однодумців — спокійних та ексцентричних, шалених і врівноважених, декадансних та сонячно-позитивних. Приходьте та станьте частиною такого різноманітного літературного процесу.

 

 • Гурток: Кулінарія

1-11 класи

Вчитель: Бартюк Вікторія

Кулінарія вважається справжнім мистецтвом приготування їжі, одним з найдавніших. Психологи стверджують, що саме смакова якість їжі, що споживає людина, може справляти значний вплив на її емоційний стан. Тут учні навчаться готувати найрізноманітніші страви, які припадуть їм до смаку.

 

ТЕХНОЛОГІЇ

 

 • Гурток: 3Д ручка

3-4 класи

Вчитель: Пархоменко Олександр

3D-ручка – не найнеобхідніша річ для школи, але точно не зайва. Це саме та ланка, яка допомагає побачити безпосередній зв'язок між теоретичними відомостями з різних предметів та об'єктами реального світу, для виготовлення яких ці відомості є потрібними. Та й можливість втілити результат своєї творчості – чудовий мотиватор.

В класі гуртківці свої вміння практикують на шаблонах та силуетах на ламінованих аркушах, а потім фантазують, креативлять та створюють власні роботи в 3Д моделюванні використовуючи чудовий для цього інструмент – 3Д ручку!

 

 • Гурток: Технокартон

3-4 класи

Вчитель: Пархоменко Олександр

Зазвичай придбавши пристрої чи товари картонні пакування ми викидаємо, їх призначення виконано. На гуртку Технокартон ми створюємо цікаві, корисні та красиві вироби використовуючи саме картон. Ми піклуємося про збереження навколишнього середовища і даємо можливість навіть пакуванню принести нам користь.

Гуртківці використовують свою творчість, вдосконалюють свої вміння використовувати різні інструменти та пристосування в роботі з картоном. Покращують навички по створенні картонних виробів з використанням різних природних і штучних матеріалів, креативлять та вміло створюють свої власні вироби.

 

 • Гурток: Моделювання

5-11 класи

Вчитель: Пархоменко Олександр

Під час уроків трудового навчання у шкільній майстерні учні отримують практичні уміння та навички по обробці доступних в школі матеріалів. Під час гуртка діти створюють власні проєкти, за своїм бажанням та авторським підходом. Також виготовляють подарунки, сувеніри та нагороди для однокласників і, звичайно – для своєї родини.

Гуртківці використовують можливість удосконалити свої вміння використовувати різні інструменти та пристосування, навички по обробці різних природних і штучних матеріалів, з бажанням розвивають творчість та вміння створювати свої власні вироби.

 • Гурток: Робототехніка

5-6 класи

Вчитель: Якобчук Євгеній

На заняттях діти знайомляться з основами робототехніки. Упродовж курсу – вчаться створювати автономних роботів, програмувати датчики, мотори та їхню взаємодію. Роботів конструюють із наборів LEGO Mindstorms EV3, програмують у середовищі EV3-G. Конструктор LEGO Mindstorms Education дозволяє у формі пізнавальної гри дізнатися багато нового про робототехніку та розвинути необхідні в подальшому житті навички.

 

СПОРТИВНІ ГУРТКИ 

 

 • Гурток: Туризм

2-4 класи

Вчитель: Калінкін Олександр

Гурток спортивного туризму спрямований на здобуття навичок, скелелазіння на сучасному скеледромі Школи та набуття навичок переміщення по «кам'яних джунглях» (паркур). Заняття допоможуть дитині знайти вихід в екстремальних ситуаціях, стати більш витривалим та координованим.

 

 • Гурток: Баскетбол

2-11 класи

Вчитель: Єщенко Лариса

Баскетбол – це гарна можливість поєднувати розвиток різноманітних рухових навичок з розвитком розумових здібностей. А саме: прийняття швидкісних рішень в стислі часові строки. Вміння працювати в команді, поєднуючи як лідерські якості, так і повагу до думки інших. Розвиток взаєморозуміння та взаємодопомоги.

 

 • Гурток: Wrestling

1-4 класи

Вчитель: Бобильов Сергій

На тренуваннях ми вчимося боротися, змагатися, іти вперед, не відступати і не здаватися. На заняттях присутні гімнастичні, акробатичні вправи. Важливою складовою гуртку є ігрова: регбі та вибивний.

 

 • Гурток: Настільний теніс

3-11 класи

Вчитель: Тадевосян Давид

 

Гурток на якому діти знайомляться з грою, опановують навички володіння ракеткою та мʼячем.

Гурткова діяльність з обраного виду спорту передбачає навчання техніці гри, основних прийомів, правил. Відточення навчальної практики гри між собою та з учителем.

 

 • Гурток: Moving Games

1-4 класи

Вчитель: Бобильов Сергій

Рухливі ігри – клуб позаурочних занять спортом.

Мета курсу – зміцнення здоров’я дітей, навчання їх основним руховим діям, розвиток фізичних здібностей, виховання самомотивації до здорового способу життя. Навчальна програма «Moving Games» створена для учнів початкових класів з метою підвищення рівня їх фізичної підготовленості з урахуванням потреб вихованців.

 

 • Гурток: GYM

5-11 класи

Вчитель: Бобильов Сергій

Виконуємо вправи на тренажерах, вчимо техніку виконання базових вправ. Вдосконалюємо фізичні якості, покращуємо силові показники, впевненість у собі, свої силах. Гурток на якому ми зміцнюємо і збільшуємо наші мʼязи, стаємо мужнішими. Гантелі, гирі, штанга та металеві млинці  – це найкращі друзі на цьому гуртку.

 

 • Гурток: Сучасні танці

1-4 класи

Вчитель: Тур Ольга

Цей гурток розвиває фізичну форму і координацію. Також дає заряд позитиву і музикальність.

 

 • Гурток: Хіп хоп

3-4 класи

Вчитель: Тур Ольга

Крутий напрямок для розвитку ритму, пластики та координації.

 

 • Гурток: Шахи

1-11 класи

Вчитель: Кольба Андрій

На гуртку шахів учні вивчають шахову теорію, розв'язують задачі, грають тренувальні і турнірні партії. Завдяки цій роботі учні розвивають критичний тип мислення, який допоможе їм у вивченні шкільних предметів.

 

 • Гурток: Бальні танці

1-4 класи

Вчитель: Загоруйко Віталій

Гурток з напрямків латиноамериканських бальних танців (ча-ча-ча, самба, румба, пасодобль, джайв) і європейських (повільний вальс, віденський вальс, танго, фокстрот та квікстеп). Можна вибрати творчий шлях або спортивний. Творчий більш для показових виступів на сцені (шкільні заходи, концерти). Спортивний напрямок – участь у змаганнях всеукраїнських і міжнародних. Можна поєднувати два шляхи – це буде більш результативно.

Гурток проводить заслужений майстер спорту України, Віталій Загоруйко: срібний призер чемпіонату світу, переможець чемпіонату Європи, учасник та хореограф багатьох телевізійних проектів, концертів, кліпів зірок шоу- бізнесу і кіно.

 

 • Гурток: Рухливі ігри

1-4 класи

Вчитель: Мельник Любов

Мета цього гуртка – фізичний та духовний розвиток дітей і формування свідомого ставлення до здорового способу життя. Ми займаємось з різноманітним спортивним інвентарем (фітбол, батут, скакалки, м‘ячі різних розмірів, гімнастичні кільця та канат і багато іншого), також ми проводимо різні естафети, смуги перешкод та цікаві рухливі ігри.

 

 • Гурток: Футбол

1-4 класи

Вчитель: Тадевосян Давид

Гурток з футболу – це 40 хвилин командної роботи задля спільної мети. Головна моя мета як тренера на гуртку: показати найкращі сторони цього виду спорту, передати власний досвід гри, а також, що є одним з найважливіших пунктів – зробити все, щоб діти грали з пристрастю, з запалом в очах переносили цей запал на усі власні починання.

 

 • Гурток: Бадмінтон

5-11 класи

Вчитель: Мельник Любов

Бадмінтон – це гра, яка дуже швидко захоплює та забезпечує настрій і хороше самопочуття.

Бадмінтон розвиває координацію, швидку реакцію, вправність у рухах, вміння миттєво приймати рішення, фізичну витривалість, здатність конкурувати та бачити партнера у спорті.

 

 • Гурток: Художня гімнастика

1-4 класи

Вчитель: Летуча Тетяна

Художня гімнастика – це поєднання танцю, пластичних рухів, гнучкості, стрибків та інших елементів, які супроводжуються музикою. Найголовніша складова художньої гімнастики – це грація та естетика, тому цей вид спорту можна впевнено називати мистецтвом.

 

 • Гурток: Черлідинг

1-4 класи

Вчитель: Летуча Тетяна

Черлідинг – вид спорту, що поєднує елементи шоу та видовищних видів спорту, а саме: танці, гімнастику, акробатику.