Позаурочна активність

Гуртки

Оптимальна структура навчального дня передбачає, що після академічної частини учні мають час на відпочинок, а також на гурткову діяльність.
Під час гуртків, відповідно до педагогічних рекомендацій, важливо забезпечити розважальний формат, зміну виду діяльності після навчального дня. Будь ласка, під час вибору додаткової активності враховуйте це, а також попередні досягнення дитини і рекомендації вчителів. Напрями гурткової діяльності сформовані відповідно до коментарів батьків, статистики відвідувань та оптимального навантаження для дітей.

КДП

Структура навчального дня дошкільнят, відповідно до педагогічних рекомендацій, має забезпечувати розважальний формат і зміну виду діяльності після основного навчального процесу.
Гуртки відбуватимуться з 14:00 до 16:00. Розклад гуртків є сталим та не змінюється протягом навчального семестру.

1-11 КЛАСИ

Запис на гуртки відбувається на початку навчального року. Протягом перших двох тижнів вересня діти можуть змінити свій вибір та скласти власний розклад. Групи для занять деяких гуртків та спортивних секцій різнорівневі: діти, які відвідують їх вперше, займаються 45 хвилин за програмою для початківців, а діти, які займаються більше року можуть відвідувати заняттям з більшим навантаженням (1,5 години).

Протягом  навчального семестру змінити гурток можна лише з поважних причин та за умови наявності вільного місця, а також потрібно погодити це з педагогом-організатором та повідомити класному вчителю. В іншому випадку гурток можна змінити в кінці семестру.

Заняття відбуваються з 16:00 до 18:00.
Періодичність кожного гуртка становить 1-2 години на тиждень. Залежно від особливостей гуртків можлива періодичність 1 раз на тиждень. Зверніть, будь ласка, увагу: учень не може відвідувати гурток лише один раз на тиждень, якщо програма розрахована на 1-2 години протягом тижня.

Наприкінці семестру відбуваються відкриті підсумкові заняття, які можуть відвідати батьки. Заняття можуть проходити у вигляді міні-концертів, змагань тощо.

Екскурсії

Для навчального процесу ми використовуємо не тільки класноурочну систему. Це також інтерактивне навчання, екскурсії та квести. Протягом року учні відвідують музеї, театри, виставки та екскурсії у межах навчального плану.

Організацією поїздок займається класний учитель.

Якщо ви маєте бажання долучитися до організації екскурсій або бажаєте запропонувати ідею для екскурсії, ви можете звернутися до класного учителя вашої дитини.

У такому випадку класний учитель та адміністрація Школи допоможе з організацією. Самостійний збір коштів у Школі заборонений.

Зверніть, будь ласка, увагу, що Школа оплачує поїздки лише в межах Києва.

Поїздки

Поїздки за кордон Школа організовує з метою профорієнтації, соціалізації, адаптації дитини та подолання мовного бар’єру. Ми пропонуємо різноманітні поїздки з мовною практикою та крос-культурними обмінами.

Поїздки можуть бути комерційними (до мовних центрів, за рахунок батьків) та некомерційними (за рахунок сторони, яка приймає). Викладачі Школи відповідають за супровід дітей, забезпечення їх харчуванням, житлом, медичними послугами та навчанням. Про будь-які поїздки ми заздалегідь повідомляємо електронною поштою.