Безпека

Картки доступу

Вхід на територію Школи та вихід з неї відбуваються винятково за картками доступу.

Персонал, учні, батьки та представники батьків (їхні довірені особи, що супроводжують дитину) мають картки доступу до Школи.

Для безпечного перебування вашої дитини на території Школи доступ дозволений лише за особистими перепустками. Не передавайте нікому свою перепустку, не користуйтеся перепустками дітей та інших батьків, щоб не ризикувати безпекою своєї дитини та інших учнів.

У разі втрати/пошкодження картки доступу отримати нову можна після її перевипуску. Для цього необхідно написати заяву на Рецепції.

Порядок доступу

Дошкільнят та учнів до 6-го класу повинні забирати батьки або довірені особи. Якщо батьки письмово повідомили Школу, що інша людина зустрічає дитину після занять, то така людина має надати документи для ідентифікації особи. Тільки після цього дитину можна буде забирати.

Просимо вчасно забирати дітей після закінчення навчання.

Ми просимо всіх батьків повідомити вчителям або асистентам у письмовій формі, чи передбачається, що дитину будуть забирати батьки/піклувальники після занять, чи дитина буде самостійно діставатися додому.

Якщо протягом шкільного року відбуваються зміни в цій процедурі, батьки повинні повідомити про це письмово.

Учням ніколи не дозволяється залишати територію Школи протягом навчального дня без письмової заяви батьків. Школа не може контролювати дії учнів, які залишають територію Школи протягом навчального дня.

Для того, щоб зробити Школу безпечним місцем для ваших дітей, всі батьки та відвідувачі повинні відзначатися на охороні при вході на територію. Зверніть, будь ласка, увагу, що особистій охороні родин не дозволено знаходитись у Школі протягом навчального дня, оскільки присутність сторонніх осіб впливає на навчальний процес, відволікає та бентежить дітей. Школа — безпечне середовище, ми маємо власну службу безпеки, яка турбується про всю територію Школи протягом дня. Просимо уважно поставитись до цього правила, оскільки воно забезпечує один з наших пріоритетів — комфортний навчальний процес для учнів та вчителів. За його порушення доступ до Школи для довірених осіб може бути заблоковано. Дякуємо за розуміння!

Заяви

Заяви на вхід, вихід і відсутність

Для безпеки ваших дітей у Школі необхідно повідомляти нам про час виходу та довірених осіб заздалегідь, персонально подавши заяву.

• Заява на ЗАБИРАННЯ дітей.
    Довірені особи та час виходу. Оновлюється за ініціативи батьків.

• Заява на САМОСТІЙНИЙ вихід дитини.
  • Заява про ТЕРМІНОВЕ ЗАБИРАННЯ дитини.
     Подається вчителю.
  • Заява-пояснення про фактичну або заплановану ВІДСУТНІСТЬ ДИТИНИ в школі.

Нагадуємо вам, що необґрунтована медичною довідкою відсутність дитини протягом більше ніж 10 днів є приводом для відрахування зі Школи.

Ми турбуємось про безпеку дітей, тому за відсутності зазначених заяв вихід зі Школи дозволений лише у супроводі батьків, о 18.00.

Заяви не приймаються телефоном через неможливість ідентифікації особи.

Заяви на отримання карток

Відповідно до шкільних правил безпеки, доступ до школи стороннім особам заборонений. Для вільного входу на гостьову територію Школи кожен із батьків та довірених осіб має отримати персональну картку доступу.

Для отримання картки потрібно:

• Заповнити й підписати на рецепції Заяву про надання доступу на територію школи батькам та довіреним особам, які будуть супроводжувати дітей, а також, за необхідності, заяви на самостійний вихід дитини.
  • Надати фотокартки батьків та довірених осіб (гарної якості, 3Х4, на білому тлі).
  • Надати копію першої сторінки паспорта кожної з довірених осіб.

Доступ до школи дозволений лише за ПЕРСОНАЛЬНИМИ картками. Виконання цього правила робить безпечним перебування вашої дитини на території Школи.