Шкільні традиції

Дні вільної форми

В останню п’ятницю місяця у Школі відбувається День вільної форми. Тему кожного такого дня ми визначаємо всі разом. Найбільш яскравими та традиційними є такі Дні вільної форми, як Хелловін, Pyjamas Day, День літературних героїв.

Дні народження

Коли в нашого учня День народження, це свято для всіх нас!

Ми вітаємо з Днем народження слайдом-листівкою з фотографією учня на великому екрані в центральному холі. Таким чином, усі знають, кого вітати. Для вітальних слайдів ми використовуємо фото з картки-перепустки. Якщо ви або ваша дитина бажаєте, щоб на слайді було інше фото, будь ласка, надсилайте бажане фото електронною поштою дизайнеру Школи: anatoliy.babchuk@novoshkola.com.ua із зазначенням прізвища та класу, в якому навчається дитина.

З нагоди Дня народження учня у їдальні печуть смачну шарлотку для всього класу. Будь ласка, не приносьте та не передавайте через дитину до Школи інші солодощі. Якщо ви бажаєте відсвяткувати День народження дитини поза Школою та запросити її шкільних друзів, будь ласка, робіть це у вільний від навчання час.

Якщо ваша дитина відсутня у Школі на свій День народження, будь ласка, попереджайте про це завчасно.

Великий екран

На великому екрані у центральному холі Школи ми вітаємо учнів із Днем народження, ділимося їхніми навчальними, творчими, спортивними досягненнями, а також повідомляємо важливі шкільні новини та анонси.

Привітання вчителів

Якщо ваша дитина бажає привітати учителя чи висловити вдячність, можна дарувати винятково квіти, хенд-мейд або солодощі. Корпоративний етикет Новопечерської школи передбачає, що наші вчителі не можуть приймати у подарунок алкоголь, гроші та матеріальні коштовності.

Звертаємо вашу увагу на те, що дуже важливо дотримуватися політики Школи щодо привітань.

Збір коштів для здійснення додаткових привітань не може бути обов’язковим та не має відбуватися у Школі.

Фото- та відеозйомка

Зйомки у Школі можливі лише поза навчальним процесом (після 18:00 або на вихідних) та на відкритих шкільних заходах.

Якщо ви бажаєте запросити до Школи фотографа або оператора, необхідно отримати дозвіл від класного учителя вашої дитини або адміністратора рецепції.

День народження Школи та День випускника

1 квітня Новопечерська школа святкує свій день народження. Ми збираємось усі разом та згадуємо, за що її так любимо. До свята учні готують поробки, відео, пишуть твори та вірші.

У цей же день ми запрошуємо в гості наших випускників, разом п’ємо чай та дізнаємось, як проходить їхнє студентське життя.

Виконання Гімну України

Щопонеділка перед першим уроком ми збираємось у шкільних коридорах та разом виконуємо Гімн України.

День Лідерства

День Лідерства — особлива подія, що відбувається в Новопечерській школі двічі на рік, і яку всі, від учнів до адміністрації, готують разом. Кожен учень може зробити свій внесок до спільної справи, показати себе та свої лідерські якості, проявити ініціативу та власним прикладом надихнути на нові звершення інших. Це дуже важливий день, до якого вся Школа готується довго та ретельно. Кожен День Лідерства має особливу тематику і щоразу різну форму.

Всі учні та працівники Новопечерської школи знайомі з програмою Лідер в мені. Ми впевнені, якщо кожен буде керуватися сімома навичками, всі разом досягнемо синергії.

Навички високоефективних людей ми формуємо перш за все в собі й використовуємо для ефективної співпраці щодня. А продемонструвати синергію як результат використання звичок ми можемо в День Лідерства.

W5H

W5H — це інтелектуальний турнір, що прийшов до нас із Канади. Турнір проводиться англійською та другою іноземною мовою.

Свою назву турнір отримав від 5 запитань, що починаються на літери W (Who? What? When? Where? Why?) та H (How?). Учасники відповідають на запитання з різних навчальних предметів, концентруючись на їхньому зв'язку як на знанні про єдиний світ, та використають на практиці власну ерудицію. І, звісно, вони вдосконалюють знання іноземних мов, особливо — усне мовлення.

Турнір починається з тривалих практик і закінчується змаганнями, що тривають цілий день. На нагородження учасників ми запрошуємо й батьків.

Туристичний зліт

У день Туристичного зльоту вся Школа виїжджає на спортивну базу, де діти беруть участь у різноманітних конкурсах та змаганнях, орієнтованих на спортивну та туристичну підготовку.

Перший дзвоник та Play Day

Першого вересня ми всі зустрічаємось після літніх канікул: слухаємо привітання директора Школи, вітаємо першачків і майбутніх випускників та знайомимось з новими вчителями, предметами та гуртками.

Останній день навчального року — Play Day. Це радісна та цікава зустріч літньої пори у творчій атмосфері. Діти обирають веселі заняття на шкільному подвір'ї: грають в рухливі та інтелектуальні ігри, ліплять, малюють, танцюють та читають.

Прощання з випускниками

В передостанній навчальний день вся школа вітає випускників із завершенням шкільного життя. Одинадцятикласники всі разом проходять коридорами Школи, слухають побажання своїх молодших друзів та напутні слова вчителів. На згадку про себе у дворі діти висаджують дерево, а потім спілкуються з директором Школи за смачним чаєм із тортом.

Політика турботи про довкілля

Ми піклуємося про свій екологічний відбиток, тому всі разом намагаємося зменшити свій негативний вплив на довкілля. Ми відмовляємось від традиції випускати в небо кульки, замінюємо пластикові трубочки на паперові, збираємо макулатуру та батарейки, що розрядилися. Ми закликаємо наших учнів та батьків підтримати нас у цій ініціативі та піклуватись про навколишнє середовище і за межами Школи.