Батьківські вечори Curriculum night не обійшлись без повітряної тривоги

Ми презентували навчальні плани для початкової, середньої та старшої шкіл. Укриття батьки тестували під час повітряної тривоги.

Новопечерська школа провела презентацію навчальних планів на рік для батьків початкової, середньої та старшої шкіл. Укриття батьки мали змогу оглянути під час реальної повітряної тривоги - воно надійне.
Втім, усі познайомились ближче, а вчителі продовжили свої презентації в укритті. Адже батькам дуже важливо знати вже зараз про те, що чекає на їхніх дітей впродовж навчання.
Традиційно Новопечерська проводить Батьківські вечори на початку року. Батьки знайомляться з освітньою концепцією школи на рік: змістом навчальних програм, методик викладання, інтегрованих курсів, критеріїв оцінювання навчальних досягнень учнів, реалізації в навчальній діяльності Школи програми «Лідер у мені».

Ось, як пройшла наша зустріч: