Як зрозуміти системи людського тіла?

Простий та класний STEM-проект у середній школі

Як найцікавіше завершити семестр? Середня школа вам розкаже: протягом останнього тижня навчання учні 5-х класів об'єднались в групи для реалізації STEM-проекту!

На уроці природознавства п'ятикласники вивчали, як змінюється робота систем організму в стані спокою та під час руху: наприклад, коли ми бігаємо, пульс пришвидшується, кров циркулює швидше, а вага тіла переноситься вперед. Діти порівнювали швидкості бігу тварин, аналізували, як люди бігають у віці з 11 до 18 років і вираховували, як зміниться їхня швидкість з віком. Окрім природознавства, цей проект також залучав математику та спорт. А щоб розуміти роботу систем було простіше, учні розглядали анатомію тіла як велике місто (за книгою Жака Гішара, Сари Таверньє, Олександра Веріля "Анатомія. Картографія людського тіла"), адже значно простіше зрозуміти, як працює серце, якщо уявити його центральним вокзалом, від якого розходяться всі кровоносні шляхи.

Тож хапайте ідею і вперед, до відкриттів :)