Ми відкриваємо україно-канадійську програму інтегрованого навчання!

12.06.2018
Запрошуємо учнів 8 та 9 класів наступного навчального року

Від року заснування Школи ми працюємо над створенням програми, яка б інтегрувала дітей до загальносвітової освітньої системи та підготувала до того, щоб бути громадянами світу — людьми з глобальним мисленням. Для цього важливо отримати освіту, що відповідає світовим стандартам, але, щоб зберегти ідентичність, не забувати про своє українське серце.

Раді повідомити, що наразі Школа проходить останню стадію підтвердження ліцензування Міністерства освіти Манітоби (Канада), тож ми починаємо формувати групу учнів для інтегрованої програми.

Ми відкриваємо набір на Blended Program (україно-канадійську інтегровану програму) для учнів 8 та 9 класів (2018/2019 н.р.), які не навчаються в Новопечерській школі та проходять українську програму екстерном (тобто пропонуємо тільки канадійський компонент програми).

Наразі атестат будь-якої української школи дає можливість вступити до закордонних закладів вищої освіти, однак для підтвердження знання предметів необхідно опанувати канадійську програму і скласти додаткові ліцензовані іспити. Кредити атестату, отриманого за закінчення програми, ліцензованої Манітобським Міністерством освіти (якою є також і україно-канадійська інтегрована програма Новопечерської школи), зараховуються іноземними закладами вищої освіти без додаткових підтверджень.

На нашу думку, основною перевагою атестату інтегрованої програми є те, що діти, опанувавши українську складову програми, сформують громадянську ідентичність і, отримавши освіту в будь-якому закладі світу, розвиватимуть українське суспільство.

Наразі пропонуємо: 5 місць для 8 класу (2018/2019 н.р), 8 місць для 9 класу (2018/2019 н.р)
Вартість навчання: 7000 доларів на рік


Для подачі заявки заповніть, будь ласка, форму, і ми з вами зв'яжемося:

Поділитись: