Book Talk 2019

Як учні початкової школи презентували прочитані книжки

Творчі розповіді про прочитані книжки вже перетворилися на традицію

Учні 3 та 4 класів презентували свої цьогорічні роботи на Book Talk. Як і минулого року, діти обрали книжку, яка їх найбільше вразила, яскраво оформили проекти на стендах та презентували друзям та батькам. Ось де можна було скласти величезний список книжок для читання! Діти розповідали і про романи в картинках, і про художні біографії видатних людей, і про пригодницькі історії, і про книжки класичні, і про сучасні...

За час підготовки діти вдосконалили свої навички аналізу, адже потрібно було пояснити слухачам, чому вони обрали саме цю історію для презентації, що в ній сподобалось та не сподобалось, що з неї можна взяти на озброєння та які з семи звичок використовували (або не використовували) її герої. Крім того, в учнів була чергова нагода приборкати свій острах перед публічними виступами ;)

А тих, хто не встиг ознайомитись з проектами наших учнів, запрошуємо на їхню виставку до холу Школи!