Зустрічі з лідерами бізнесу

24 листопада всі охочі учні 8-11 класів зможуть поспілкуватися з лідерами бізнесу.

У Новопечерській школі ми виховуємо лідерів, які відповідально ставляться до свого життя, свідомо обирають сферу своєї діяльності та досягають успіхів. Саме тому ми запрошуємо до наших учнів лідерів різних галузей, які можуть поділитися власними історіями успіху і надихають своїм прикладом.

У четвер, 24 листопада, з 16:30 до 18:30 у Новопечерській школі відбудуться зустрічі із лідерами бізнесу – Ольгою Панівник, директором з персоналу Jacobs Україна, та Михайлом Шурановим, PR директором Укртелеком. Ольга та Михайло розкажуть учням про те, як обрати професію та побудувати успішну кар'єру, на основі кейсів із власного досвіду.

Захід можуть відвідати всі охочі учні 8-11 класів за умови реєстрації.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ

Ольга Панівник, директор з персоналу Jacobs Україна. Також очолювала низку напрямків, пов'язаних із організаційним розвитком  у компаніях  MondelezUkraine та Kraft Ukraine.
Тема зустрічі: «Розвиток у корпоративному світі: як застосувати свої захоплення та знання»
- історія Ольги та компанії, в якій вона працює;
- що цінує компанія в співробітниках;
- класичний шлях молодого співробітника до висот менеджмента;
- горизонтальний та вертикальний кар'єрний ріст;
- навички та знання, які учням варто розвивати вже зараз;
- освіта майбутнього – що цінують роботодавці.

Михайло Шуранов, PR директор Укртелеком. Також має досвід управління функцією PR у компаніях McDonalds Ukraine та Київстар.
Тема зустрічі: «Як обрати професію, яка буде мені до душі?»
- історія Михайла та компанії, в якій він працює;
- тенденції розвитку великого бізнеса в Україні;
- різноманіття професійних напрямів;
- як обрати свій шлях;
- секрети успіху в корпоративному світі.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ

Зустрічі організовані у співпраці з нашими партнерами MBA Kids.