Накопичуємо енергію ці

Як наші учні займаються стародавньою гімнастикою на уроках китайської

Вчити мову — це не тільки дізнаватись слова та опановувати граматику. Мова — це віддзеркалення культури та світогляду, тож іноді для деяких слів навіть неможливо підібрати короткий переклад!

Щоб якнайкраще заглибитись у розуміння самої суті мови, на уроках китайської наші учні малюють у техніці се-і, влаштовують чайні церемонії, а також — займаються китайською гімнастикою ціґун.

Наші учні поставили нашому учителю китайської пану Чіну кілька запитань про це стародавнє мистецтво.

Що таке ціґун?

Ціґун — це енергетична зарядка. У кожної людини є енергія chi. Це ваша сила, енергія. Під час ціґун вона прокидається.

Як довго ви займаєтесь ціґун?

З дитинства. Мене цього навчив дідусь.

Як вам допомагає ціґун?

Це допомагає для кращого здоров'я. Може вилікувати від хвороби.

Що ви відчуваєте після ціґун?

Відчуття енергії. Та відразу відчуваєте себе краще.

В Китаї всі займаються ціґун?

Тільки ті, хто вірять у chi. Також є ціґун у бойовому стилі. Більше людей займаються саме ним.

Скільки за часом займає ціґун?

Краще займатися від 30 хвилин, але для тих, хто навчається це робити, краще 10-12 хвилин.

Проводили інтерв'ю: Вероніка Деркач, Стольніков Артем та Влад Кудін

А для всіх охочих спробувати ціґун ми маємо запис майстерки від пана Чіна! Всі рухи пан Чін коментує китайською, але якщо ви нею не володієте — не хвилюйтесь! Голос нашої випускниці, чудової знавчині китайської мови Маргарити Сергеєвої підкаже вам переклад :)