Запрошуємо на День відкритих дверей для родин!

У суботу, 4 березня, завітайте до нас і отримайте власні враження від Новопечерської!

Мрієте вступити до Новопечерської школи? Реєструйтесь на День відкритих дверей для родин!

Ми покажемо школу, вчителі поділяться секретами сучасної освіти, а наші учні розкажуть як це - бути учнем Новопечерської та ходити до школи з радістю кожного дня.

Під час заходу наші вчителі й учні розкажуть вам особисто:

✅ про особливості навчання для різних вікових груп: починаючи з дошкільної підготовки і до самого випуску зі школи;

✅ як ми викладаємо шкільні предмети, вивчаємо іноземні мови;

✅ розкажемо про наші заходи, проєкти, особливо - про наші улюблені гуртки;

✅ як ми розвиваємо лідерські навички учнів завдяки програмі “Лідер у мені”;

✅ в чому унікальність українсько-канадської інтегрованої програми та можливість отримати канадський диплом;

✅ пригостимо вас смачним і корисним обідом.

Для того, щоб зареєструватися на подію й отримати особисте запрошення, заповніть анкету учасника .

До зустрічі!