Як вирішуватимемо глобальні проблеми?

Другий День Лідерства цього навчального року здивував Школу безліччю важливих проєктів

Колись діти, які зараз навчаються у школі, ухвалюватимуть важливі рішення, що стосуватимуться всього людства...

На другому Дні Лідерства цього навчального року наші учні занурились у вирішення глобальних проблем, яким переймається вся планета. Як перемогти голод? Чи може світ бути справедливим? Як досягнути гендерної рівності? Як виробляти відновлювальну енергію? Як протистояти маніпуляції інформацією? Цим та іншим питанням діти присвятили свої проєкти, а потім представили їх своїм друзям та команді Школи. Хтось побудував електричну модель вітряка, хтось винайшов органічний шампунь (і про пакування потурбувався!), хтось дослідив купу інформації та прочитав лекцію... Діти створювали гіпотези, перевіряли їх та робили висновки, як справжні дослідники та винахідники!

Віримо, що в майбутньому вони зроблять для світу багато корисного, та сподіваємось, що старші покоління залишать їм якомога менше нерозв'язних задач

P.S. А трохи відео з моделями можете подивитись в Stories в нашому акаунті в Instagram.