Отримайте свій грант на навчання в Новопечерській!

Запрошуємо до участі в конкурсі на Стипендіальну програму.

Отримайте грант на безоплатне навчання в одній з найбільш інноваційних шкіл України!

«Освіторія» спільно з Новопечерською школою розпочинає приймати заявки від  проактивних школярів з усієї країни на Стипендіальну програму.

Щоб взяти участь у відборі,  ви маєте бути учнем чи ученицею 8-11 класу в наступному 2024/2025 навчальному році. Дізнатися більше про умови участі та заповнити заявку можна за посиланням на нашому сайті. Збір анкет триває до 12 квітня включно.

Вчителі, батьки, репетитори або ж наукові керівники також можуть порекомендувати учнів, які відповідають наведеним критеріям. Для цього потрібно заповнити спеціальну форму до 1 квітня включно.

Ми зв’яжемось із рекомендованими учнями та розповімо про деталі програми. У них буде можливість заповнити заявку на участь до 12 квітня, як і у всіх.

Бажаємо успіху!