Урок-концерт!

Як учні середньої школи насолоджувались звуками гітари

У середній школі всі наші учні стають...музикантами!

Так-так, ми вже розповідали вам, що на уроках музики ми не просто співаємо чи вивчаємо теорію музики, а обираємо інструмент для опановування.

Одним з інструментів, чиї приглушені звуки можна почути в коридорах Новопечерської, є гітара. Наш гітарний ансамбль збирає оплески на різних шкільних подіях вже не перший рік!

А для того, щоб закохати в звуки гітари і тих, хто на ній не грає, ми запросили в гості пана Костянтина Чеченю — педагога, композитора, Заслуженого діяча мистецтв України, голову Асоціації гітаристів — та його учнів: Ірину Базильчук, Оксану Юртин та Антона Масюка. Протягом 45 хвилин ми насолоджувались віртуозним виконанням інструментальних соло, дуетів та навіть пісень у супроводі гітари. Наш ансамбль, звичайно, теж виступив — виконав один із творів самого пана Костянтина!

Це та багатогранність навчального процесу, за яку так люблять Новопечерську: ідеш на урок — а потрапляєш на концерт!