Наші учні збирають повні зали в будь-якій країні світу!

Вихованці шкільної студії Lucky Dance дали 3 благодійних концерти у Варшаві.

Вихованці шкільної студії  Lucky Dance Новопечерської школи дали 3 благодійних концерти “Time Traveler – Чарівники часу” у Варшаві.

Загалом у цьому шоу взяли участь 80 учнів Новопечерської віком від 3 до 17 років, які роз'їхались по всьому світу. Вони тренувались наживо й онлайн, а зустрілись лише за 2 дні перед виступом у Варшаві. Працювали нон-стоп, щоб створити магію на сцені й зробити світ навколо себе трохи щасливішим. В одному з номерів діти виступали з ліхтариками в руках, і це не випадково – саме так вони тренувалися під час блекауту в Києві.

Концерти давали в залі Міністерства оборони Польщі та в American School of Warsaw. Благодійні збори від концертів спрямують на придбання дронів для ЗСУ.

Безмежно пишаємось кожним учасником – за віру, кропітку роботу і шалений успіх великої команди!