День відкритих дверей вже 11 листопада!

Запрошуємо на зустріч родини, що планують вступати до нас наступного року.

Новопечерська школа запрошує на знайомство родини, що планують вступ наступного навчального року!

Ми — сучасна українська школа, що прагне стати гідним прикладом для середньої освіти всієї країни. Ми навчаємо не лише предметам, а й умінням: працювати в команді, бути лідером, нести відповідальність за свої вчинки. Мрієте про те, щоб ваша дитина була творцем нового українського суспільства?

Радо запрошуємо вас на День відкритих дверей, що відбудеться 11 листопада!

На заході ви:

• детальніше ознайомитесь з цінностями Школи та нашими методиками викладання;
  • дізнаєтесь про програму "Лідер у мені";
  • отримаєте відповіді на свої запитання;
  • побачите приміщення та інфраструктуру Школи;
  • гарно та цікаво проведете час усією родиною!

Вхід на День відкритих дверей відбувається за попередньою реєстрацією. План заходу ми надішлемо вам за тиждень до його проведення.

Зазначимо, що вступна кампанія на 2018/2019 навчальний рік передбачає повний набір учнів до класу дошкільної підготовки для дітей віком 4 роки (20 місць) та до 1-го класу (20 місць). В усіх інших класах додатковий набір відбувається за наявності вільних місць. Вступна кампанія додаткового набору відбувається влітку та після першого семестру.

Для реєстрації на захід, заповніть, будь ласка, форму:

А також не забудьте заповнити заявку на вступ до Школи, якщо ви ще не встигли цього зробити:

До зустрічі!