День відкритих дверей для майбутніх стипендіатів

06.02.2020
Дізнайтесь, як талановитим учням навчатись у старших класах Новопечерської безкоштовно!

Запрошуємо учнів 7-10 класів, охочих взяти участь у Стипендіальній програмі, на знайомство з Новопечерською!

Стипендіальна програма Новопечерської — можливість для талановитих учнів 8-11 класів навчатися в інноваційній школі безкоштовно. Беріть участь у конкурсі та отримуйте шанс стати одним із наших старшокласників!

Дізнатись більше можна на цій сторінці.

Ви мало знаєте про Новопечерську і не впевнені, чи хотіли б у нас навчатись? Тоді приходьте та подивіться на нашу Школу, дізнайтесь про Програму від її учасників та організаторів :)

На вас чекають:

• зустріч із командою ГС "Освіторія", що надає грантові місця, і яка розповість про програму та умови конкурсу;
  • зустріч із випускницею-стипендіаткою: дізнайтесь, як участь у програмі та навчання в Новопечерській змінило її життя;
  • екскурсія школою разом із нинішніми стипендіатами — зможете все роздивитись та розпитати;
  • нетворкінг за чаєм із печивом :)

Як потрапити на подію?

Зареєструйтесь у формі ось тут та приходьте 19 лютого о 16:00 до Новопечерської школи.

Батьків пускаємо лише у супроводі дітей ;)