НАШ КУБОК СВІТУ З МАЖОРЕТ-СПОРТУ, ЗДОБУТИЙ В ІТАЛІЇ !!!

Команда Новопечерської на Чемпіонаті світу з Мажорет-спорту виборола перше місце, серед національних збірних! Вісім місяців тренувань в умовах війни: онлайн, в укритті, з ліхтариками, де і коли могли… І ось він - омріяний Гімн України, вперше на міжнародній арені.

Ніхто не співав гімн своєї країни так, як наші зірочки з Новопечерської школи. Чітко, голосно, впевнено, з неймовірною вірою у перемогу та майбутнє нашої країни. Свою першу золоту медаль команда Новопечерської присвятила звільненому Херсону та його мужнім мешканцям.

Зі сльозами на очах та щирими емоціями бігли на п’єдестал наші чемпіонки:

5 золотих медалей

7 срібних медалей

6 бронзових медалей

Це результати команди Новопечерської школи на Чемпіонаті світу в Італії, якою ми так пишаємось!