НОВОПЕЧЕРСЬКА ВІДСВЯТКУВАЛА МІСЯЦЬ ПРОАКТИВНОСТІ ТА ВІДКРИТТЯ ЛІДЕРСЬКОЇ КРАМНИЧКИ

Перший місць першої лідерської звички - Я проактивний - завершився святкуванням і відкриттям лідерської крамнички!

Протягом листопада наші виховники і вчителі пропрацьовували навичку проактивності з усіма учнями. Ми багато обговорювали та відмічали, як проактивність дозволяє робити щось надзвичайне, щось таке, що ще вчора здавалося не під силу. Тепер наші учні сміливіше беруть на себе відповідальність і мають більше сил для реалізації своїх ідей.

Приємно робити добрі справи або правильний вибір, відчувати підтримку своїх друзів і наставників! Немає значення, тобі 6 чи 16 - завжди приємно, коли твої хороші справи і вчинки помічають і заохочують. Саме так наші учні отримували монетки, які й обміняли на чудові подарунки в нашій Новопечерській крамничці. Важливо, що за реалізацію спільних шкільних проєктів разом із друзями можна отримати великі монети Синергії, а це дає змогу згодом придбати "Дискотеку" або навіть "Ніч у школі".

Я знаю свою мету - це друга з семи звичок високоефективних лідерів за програмою Стівена Кові, яку наші учні практикуватимуть у грудні.