Трохи більше про дистанційні уроки з музики

02.04.2020
І ці заняття теж можна проводити онлайн ;)

Наші вчительки музики пані Світлана та пані Олена трохи розповіли про те, як вони влаштовують свої уроки дистанційно. Їм слово! :)

Прем'єра уроків музики онлайн формату пройшла успішно!

• Учні класу духових інструментів переглядали відео з  музичними цікавинками, а потім обговорювали його, ділилися враженнями від прослуханої музики.
  • Всі учні 7-Б класу (фортепіано та гітари) приєдналися до уроку зі своїми музичними інструментами, тому було дуже цікаво і весело. У нас відбувся так званий ''квартирник'': учні та вчителі по черзі грали на інструментах, ділилися своїми враженнями, емоціями та творами, які вивчили самостійно за власним бажанням.
  • В 5-х класах онлайн урок з музики теж був цікавий і веселий, пройшов у форматі музичної вікторини.
  • Учні закріпили теоретичні знання за темою ''Музичний метр'' і навчилися розрізняти на слух дводольний метр і тридольний.
  • Всі учасники музичного онлайн уроку отримали позитивний заряд і були раді не лише бачити, а й почути гру один одного.

Слухайте гарну музику! Грайте! Будьте здорові!