Учнівське самоврядування повертається

Які плани в дітей на цей рік?

Ось і перші збори нового учнівського самоврядування! Бо хто ж іще може запропонувати школі кращі ідеї, ніж її учні?

Цього року представляти свої класи зголосились аж 13 учнів старшої школи. Попередньо їм потрібно було домовитись із класом про свою ініціативу, а тільки потім надіслати анкету для участі.

На першій зустрічі нові колеги на чолі з пані Євгенією, виховницею та координаторкою профорієнтаційної програми, обговорювали моменти, які їм запам’ятались за роки навчання у школі, що їх вразило та чим хотілося б зайнятися знову. Потім розділились на команди та влаштували мозковий штурм: кожна група пропонувала, що їм хотілося б додати у свої шкільні будні, щоб реалізувати свої лідерські здібності та творчий потенціал. Так у самоврядування виникла ціла база ідей, над якою діти працюватимуть протягом усього року: благодійні заходи (такі, як улюблений всіма “Обід без бід”), екологічні питання (через пандемічні заходи безпеки кількість сміття вагомо збільшилась, і переробка потребує додаткових зусиль), навчально-змагальні (як славнозвісний W5H) і таке інше.

Ну що, будете стежити за успіхами самоврядування разом із нами?