Учні зустрілися із співзасновницею благодійного фонду Tabletochki

Діти передали у фонд кошти, зібрані під час Дня лідерства

Це сталося! Сьогодні учні старших класів передали гроші, зібрані на День лідерства, в надійні руки співзасновниці та волонтера міжнародного благодійного фонду Tabletochki Ольги Шурупової. Під час зустрічі учні розповіли, як організували День лідерства та що зробили для отримання коштів. Діти також відзначили, що самостійно обрали фонд. Критеріями їхнього вибору став професійний підхід, завдяки якому Tabletochki мають бездоганну репутацію й позитивні відгуки, до того ж, працівники фонду вже знають кому і як допомагати. Тож учні вирішили, що онкохворі діти, якими опікується проект, потребують підтримки найбільше. У свою чергу пані Ольга розповіла історію заснування фонду, поділилася подробицями його роботи, а також відповіла на запитання учнів. Зокрема, гостя пояснила, що на сайті завжди можна знайти інформацію про використання зібраних коштів.

Зустріч пройшла в теплій та дружній атмосфері, все ж розуміння, що наші спільні дії допомагають добрій справі, об'єднує та окриляє.

Більше про День лідерства читайте тут.