Зірки в прямому ефірі

Про Global Teacher Prize 2019 та участь наших учениць

Ура! В суботу, 5 жовтня, Україна почула ім'я вже третього найкращого вчителя країни за версією Global Teacher Prize Ukraine 2019! Ним стала Наталя Кідалова, вчителька англійської, української мов та літератури з Мелітополя. Більше читайте на сайті Освіторії.

А ще — сюрприз! Серед усіх зіркових гостей, запрошених виступити на сцені церемонії, були й наші маленькі зірочки, команда з чірлідингу Lucky Dance. Пишаємось дівчатами: виступ перед повною залою театру, та ще й в прямому ефірі — це так відповідально! А вони он як широко усміхаються :)

Вітаємо громадську спілку "Освіторія" з черговою надважливою подією! Вашими зусиллями не тільки Україна, а й весь світ впевниться в тому, що #вчителіважливі!

Нижче — запис усієї церемонії, виступ Lucky Dance Crew знайдете на 1:17:10, але радимо подивитись усе :)

Фото: deluxesound.com.ua