Танцювальна заметіль

Зимовий бал 2020 став кульмінацією свят

Зимовий бал 2020 — сліпуча подія, гідна бути втіленням найдобріших казок

Цього року він вразив розмаїттям танців: був тут і полонез від учительок початкової школи, і вальс від учнів 1-4 класів, і мазурка від команди Школи й учнів середньої та старшої школи. А ще справжнім сюрпризом став номер від наших мажорет-мам — призерок Чемпіонату України в номінації для команд мам!

Яскравий фінальний акорд до зимових свят став і останньою пригодою для збору коштів на втілення мрії Ростислава Бекарюка — тренувальної VR-кімнати для навчання студентів-майбутніх кардіохірургів. Завдяки участі новопечерської родини в лотереї ми зібрали 37 800 гривень і долучаємо їх до коштів, які ми заробили на Благодійному балу та концерті студії Lucky Dance. Тож разом маємо вже 203 400 гривень

Наступний крок — за робочими групами учнів, які розпланують роботу над проєктом та займуться безпосереднім втіленням його в життя. Чекайте на новини, а поки роздивляйтесь яскраві фото!