За лаштунками дива

Що відбувалось за сценою нашого шоу у Жовтневому палаці?

Як творилося неймовірне дійство, яке ще довго триматиме наші крила?

11 грудня в Жовтневому палаці учні, батьки та команда Новопечерської створили справжнє диво — двочастинне шоу "Дісней+Лускунчик". Близько 450 дітей виступили на сцені у різних ролях, дехто навіть у декількох! 44 номери, які були підготовлені — можете в це повірити? — лише за один місяць, щоб разом створити найкращу подію напередодні зимових свят.

Другою частиною став славнозвісний "Лускунчик", який наробив галасу ще минулого року. Тож наші юні актори цього разу отримали другу порцію голосних оплесків та визнання :)

Подія, до речі, благодійна: частину коштів ми передамо на наш спільний зі "Здійсни мрію" проєкт зі створення тренувальної кардіокімнати в Національному інституті серцево-судинної хірургії імeні М.М. Амосова. Більше про нього ми писали тут.

Як усе відбувалось на сцені, ви могли бачити на власні очі або в сторіс на наших сторінках у соцмережах, а зараз ділимось фотомоментами приємного хвилювання й очікування — з-за лаштунків нашої події!