Планшети

Усі учні Новопечерської школи користуються навчальними планшетами.

Планшет є власністю Новопечерської школи і видається у користування. Відповідальність за збереження планшета лежить на учневі, матеріальна відповідальність — на батьках.

Планшет є невід'ємною частиною навчального процесу, тому учням обов'язково потрібно мати на уроці заряджений планшет.

Учням та їхнім батькам не дозволено вносити зміни на планшет, здійснювати переналаштування, самостійно встановлювати програмне забезпечення. Батькам не рекомендовано використовувати планшет у власних цілях.

Політика користування планшетами в Школі ґрунтується на наданні можливості всім дітям рівного доступу до сучасних технологій та навчального контенту. В рамках цієї політики, у всіх випадках, що не пов'язані з механічним пошкодженням пристрою, Школа проводить заміну і ремонт за рахунок шкільного бюджету. Таким чином, учні в будь-який час мають можливість отримати технічну підтримку. Питання заміни планшетів після трьох років користування ґрунтується на визначенні орієнтовного терміну експлуатації планшетів, що був зазначений при видачі пристроїв, і не визначає обов'язкової заміни пристроїв, що справно функціонують. Також звертаємо вашу увагу, що навчальні планшети надаються учням в користування на час навчання в Школі, обліковуються та обслуговуються IT-департаментом Школи. Після закінчення навчання планшет має бути повернуто до IT служби. У випадку механічних пошкоджень протягом користування витрати на ремонт або купівлю нового пристрою мають бути відшкодовані.