Про Школу

Новопечерська школа - це новітній заклад освіти, розташований в центрі Києва на Новопечерських липках. В школі навчається до 550 дітей з 1 по 11 клас за українською програмою, а також працюють групи дошкільної підготовки. Навчання ведеться наживо та дистанційно.

У старшій школі інтегрована Blended Program - це міжнародна програма з можливістю отримати канадський диплом. Навчання охоплює 4 роки, включає обов'язкові предмети української та канадської програм, а також предмети, необхідні для вступу до закладів вищої освіти. Учні отримують одночасно свідоцтво про завершення української школи та канадський High School Diploma.

Новопечерська школа - одна з найінноваційніших шкіл світу та неодноразово входитила до міжнародного рейтингу Microsoft Showcase School. Вона оснащена високотехнологічним обладнанням, а в кожного учня - персональні гаджети для навчання.

Наша власна будівля, закрита автономна територія та продумана інфраструктура гарантують – тут ви можете залишити дитину з 9 ранку до 18 вечора і знати, що вона буде захищеною та доглянутою. Для цього у нас є все: сучасні просторі та світлі класи, цікава навчальна програма, креативні вчителі з України та з-за кордону, смачні обіди, спортивні майданчики, місця для прогулянок і дозвілля, власна медична служба.

Сучасні знання, розвиток талантів та цікаве шкільне життя, програма розвитку лідерських навичок, волонтерство і профорієнтаційна програма – ось що означає вибір Новопечерської школи!

Ми виховуємо архітекторів змін з глобальним мисленням та українським серцем!

МІСІЯ

Новопечерська школа пропонує своїм учням освітній досвід, який максимально розкриває їхній навчальний потенціал. Вони прямуватимуть шляхом, на якому стануть незалежними громадянами з широким кругозором, навчаться критично мислити та легко вирішувати проблеми, а також віддано розвиватимуть свої таланти. Саме так вони створюватимуть кращу версію як себе, так і суспільства. Для цього Школа забезпечує довірливе, турботливе й співчутливе середовище, де учні зможуть розвивати морально-етичні духовні якості та вміння розуміти інших.

ВІЗІЯ 2021-2024

Новопечерська школа — це:

• дитиноцентрична Школа, де кожен учень розвивається і натхненно навчається для життя;
  • сучасний простір, що об’єднує однодумців (учнів, батьків, учителів) та надихає вдосконалювати себе і світ;
  • місце, де зростають успішні учні — майбутні лідери, архітектори позитивних змін з великим українським серцем;
  • територія довіри та можливостей для постійного розвитку учнів, батьків, учителів;
  • ефективні вчителі-новатори, що володіють сучасними методами навчання та втілюють прогресивні ідеї;
  • флагман та рушій освітніх інновацій України.

ЦІННОСТІ

• Довіра. Я довіряю всім членам Новопечерської родини: учням, батькам, учителям та команді Школи.
  • Розвиток. Я розвиваюсь сам і допомагаю розвиватись іншим.
  • Повага. Я поважаю кожного.
  • Відповідальність. Я несу відповідальність за свій результат, свідомо ставлюсь до цінностей Школи, правил, завдань та обов’язків.
  • Командність. Я є частиною успіху шкільної спільноти: працюю, надихаю, ділюсь, допомагаю.

УЧАСТЬ БАТЬКІВ

Навчання – це не двосторонній процес взаємодії учнів та вчителів, в ньому присутня і третя, не менш важлива, сторона – батьки. Саме тому ми приймаємо до Новопечерської школи не лише дитину, а й найближчих для неї людей – тата і маму, тобто всю сім’ю, і бачимо батьків активними учасниками навчально-виховного процесу нарівні з учнями та вчителями. Такий підхід є абсолютно природним, адже сім’я – це середовище первинної соціалізації дитини, джерело її емоційної підтримки, засіб передачі та збереження цінностей. Оскільки основною метою Новопечерської школи є формування всебічно та гармонійно розвиненої, щасливої особистості з лідерськими якостями, без участі батьків досягти її реалізації буде неможливо.

Ми чекаємо від батьків:

• віри у свою дитину та прийняття не лише її сильних сторін, а й слабких;
  • бажання розвивати творчі здібності та всіляко заохочувати прояви ініціативи свого сина чи доньки;
  • довіри до всіх, хто працюватиме з дитиною: до керівництва школи, вчителів, тьюторів, психологів, адже всі вони – професіонали, віддані своїй справі, які живуть дітьми, дивляться з вами в одному напрямку і готові до діалогу та співробітництва;
  • чіткого розуміння, що дитина перебуває на території закладу весь день і для неї це чималий відрізок часу. Навчання є своєрідною роботою, що повинна цінуватися і сприйматися так само, як і ваша щоденна робота. Тут у дитини з’являються нові друзі, відкриваються невідомі раніше істини, розвиваються таланти. Одним словом, вона проходить шлях соціалізації, який часом не може обійтися і без певних розчарувань та проблем. А тому ми просимо вас цікавитися шкільними справами дитини, підтримувати її і одразу звертатися до нас, якщо ви помітили якісь зміни в поведінці;
  • толерантності до думок, традицій та матеріального статку інших родин;
  • підтримки здорового способу життя;
  • поваги до української мови, культури та традицій.

Ми завжди відкриті для вас і впевнені, що разом нам вдасться в повній мірі досягти поставленої мети.

ПРОГРАМА

Над програмою навчання у Новопечерській школі працювали провідні українські педагоги, а також консультанти, запрошені з СВІЕ (Канадського бюро міжнародної освіти). Разом вони створили унікальну педагогічну програму, яка поєднує українські національні стандарти з провідними світовими методиками.