Медичне обслуговування

Графік роботи

Учні можуть отримати послуги лікаря та медичної сестри у шкільному медпункті, розташованому на першому поверсі.

Графік роботи медичної сестри Школи:

Понеділок – П’ятниця: 8:30 – 17:30

Графік роботи медичної сестри басейну:

Понеділок – П’ятниця: 9:30 – 18:30

Графік роботи лікаря:

Понеділок: 8:30 – 12:30

Середа: 8:30 – 10:30

П'ятниця: 8:30 – 10:30

Коли медсестра у медпункті відсутня (після 17:30), необхідно звертатися до медсестри басейну.

Медичні огляди

На початку навчального року відбувається плановий медичний огляд учнів. За результатами огляду учні поділяються на групи різного навантаження на уроках спорту.

COVID-19. Що ми робимо для здорового середовища

Безпека у Школі

• Всі учасники навчального процесу проходять температурний скринінг на початку дня: на контрольно-пропускному пункті встановлено тепловізор, турнікет за особистою карткою спрацює тільки тоді, коли температура в нормі (не вища за 37 градусів).
  • Біля дверей розміщені спеціальні дезінфекційні килими для взуття, на поверхах встановлені санітайзери, а також урни для утилізації одноразових масок.
  • Вхід до Школи батьків та гостей обмежено.
  • Під час карантину ми не проводимо масові заходи.
  • За межами класу ми використовуємо маски: одноразові або багаторазові за умови правильної експлуатації (зміна що дві години, щоденне прання та прасування). Учні початкової школи (класи дошкільної підготовки, 1-4) маски не використовують.
  • Шкільні гуртки та заняття Майстерень FUN також проводяться з усіма заходами безпеки.

Безпека під час уроків

• Протягом дня ми проводимо додаткові прибирання, а також провітрюємо класи після кожного уроку.
  • Деякі уроки проводяться надворі.
  • Всі спільні локації промарковані для забезпечення соціальної дистанції.
  • Ми регулярно нагадуємо дітям про правила поведінки як усно, так і через спеціальні інформаційні постери.

Харчування

• В їдальні забезпечено достатню кількість місць з урахуванням дистанції.
  • Між прийомами їжі здійснюється провітрювання.
  • Посуд обробляється у високотермічній шафі.