Харчування

Меню

У Новопечерській школі учні отримують дворазове обов’язкове харчування: бранч (другий сніданок) та обід. За бажанням також можна придбати сніданок та підвечірок.

Один із важливих принципів Новопечерської школи — здорове харчування всіх учнів. Ми щоденно працюємо над збалансованим раціоном школярів, використовуючи тільки найякісніші свіжі органічні продукти.

Під час обіду учні завжди мають вибір, адже ми готуємо різні види салатів, супів, гарнірів (серед яких завжди є один овочевий), рибних та м'ясних страв. Учень із будь-якими особливостями та дієтою завжди може обрати щось для себе.

Меню на кожен день можна переглянути в School today.

Розклад харчування

Cніданок — 8:30-8:50

Бранч — 9:40 (початкова школа) / 10:40 (середня та старша школа)

Обід — з 12:00 до 14:00 (за розкладом класів)

Підвечірок — 15:30 - 17:15

Додаткове харчування

За бажанням ви можете замовити додаткове харчування: сніданки о 8:30 та підвечірки о 15:30-17:30.

Додаткове харчування надається за умови попередньої оплати. За актуальними рахунками зверніться, будь ласка, на рецепцію.

Оплатити додаткове харчування необхідно не пізніше 25-го числа місяця, який передує місяцю, в якому таке харчування має бути надане вашій дитині. Наприклад, за вересень необхідно сплатити до 25 серпня.

Списки дітей, яким будуть надані послуги додаткового харчування, формуються наприкінці кожного місяця на місяць наступний. Якщо сплата за додаткове харчування буде здійснена пізніше 25-го числа, ми можемо не отримати дані про оплату, і послуга додаткового харчування не буде надана.

Повернення попередньо сплачених коштів можливе лише у разі відсутності дитини з причини хвороби, що має бути підтверджено медичною довідкою. Перерахунок сплачених за додаткове харчування коштів відбувається наприкінці кожного навчального семестру. Вам не потрібно писати заяву, перерахунок відбувається автоматично на підставі медичних довідок, які батьки передають до медичної частини Школи протягом семестру.
Якщо перерахунок виявлено, ми надсилаємо батькам лист з сумою надлишково сплачених або недоплачених коштів.

Кафетерій

Графік роботи:

08:00  — 12:00; 14:30 — 18:45.

*1-4 класи можуть завітати до кафетерію до 8:55 та після 15:30

Кафетерій працює, щоб забезпечити якнайкращий супровід навчального процесу для учнів і вчителів. Кафетерій не працює за дві години до обіду, щоб учні не перебивали апетит короткими перекусами.