Випуск Бізнес-програми "Шлях підприємця"

Учасники програми презентували власні бізнес-проекти інвесторам

Вітаємо наших учнів із успішним завершенням бізнес-програми "Шлях підприємця"!
Під час захисту випускних проектів ми пересвідчилися, що всі учасники програми - талановиті та завзяті, і мають все, що потрібно, аби стати успішними підприємцями. На заняттях учні отримали корисні практичні навички та цінні знання, які неодмінно стануть їм у нагоді в дорослому житті. Вони пройшли весь шлях створення бізнесу - від виникнення ідеї до презентації інвесторам.

Учасники презентували чотири бізнес-проекти:

• Relax Zone. Створення рекреаційної зони у Новопечерській школі, в якій можна отримати послугу масажу на масажних кріслах, а також зміцнити своє здоров'я за допомогою кисневого коктейлю.
  • Історичні інсталяції.  Можливість побувати учасником історичних подій.
  • Концертна агенція. Проведення  концертних кампаній під замовлення аудиторії.
  • Готель для тварин. Забезпечення якісним сервімос тварин під час відсутності господарів.

Чи будуть ці проекти втілені в життя - залежить від учнів. Так чи інакше, вони отримали досвід, який неодмінно стане в нагоді у дорослому житті, коли складали фінансовий план, формували маркетингову стратегію, вчилися делегувати повноваження в команді тощо.

Дякуємо за співпрацю авторам програми MBA Kids!