Екологічні ідеї для життя

Просто зараз триває найактуальніший День Лідерства

Екологія — тема просто невичерпна! Не перерахувати, скільки ми вже проєктів з неї створили в Школі, і все одно кожного разу є ще над чим працювати. Особливо в 2020, коли сміття стало ще більше, а позбуватися його — складніше

Цього семестру на Дні Лідерства ми працювали (й ще працюватимемо цього тижня!) над різноманітними проєктами, які здатні покращити екологічну ситуацію. Чим загрожують фосфати? Як дати речам друге життя? Що можна виготовити з більш екологічних матеріалів? Над цими та іншими питаннями роздумували наші учні й розповідали про свої висновки іншим. Хтось влаштував для цього виставку в коридорі та провів для всіх охочих екскурсію, хтось завантажив свої роботи на “хмарку”, а біля класів залишив самі QR-коди для їхнього перегляду… А в когось у класі з’явилась еко-ялинка з коробок (малеча шуткувала, що вона просто з “Майнкрафту”  ).

Діти щиро цікавились питаннями, які обрав їхній клас, та ретельно їх досліджували. Це чудова новина, адже саме нашим учням та їхнім одноліткам, коли вони стануть трохи старші, потрібно буде активно працювати над збереженням здоров’я нашої планети. А ми можемо їм допомогти вже зараз: трохи змінити свої звички та більш відповідально ставитись до довкілля! Це простіше, ніж здається