Наша Подорож у часі

Незабутній День Лідерства, на який ми так довго чекали!

Великий день настав і пронісся Школою, наче вихор; це — День Лідерства!

Мільйон ідей, близько 40 уроків та майже два десятки творчих та спортивних майстер-класів — все це підготували наші учні. Старша, середня та початкова школи об'єдналися та працювали разом протягом чотирьох тижнів, застосовували всі сім лідерських звичок, щоб сьогодні відправитись у неймовірну подорож темою Дня Лідерства — Подорож у часі. Навіть важко перерахувати, скільки всього нам вдалось дізнатись та навчитись: від історії шкільної форми до історії коміксів, від малювання кавою до вивчення мемів, від показу моди майбутнього до знайомства із стародавніми українськими іграшками...

Бачити, як учні організовують такий величезний захід, із яким захопленням кожен ділиться своїми знаннями та як усі разом роблять цей день незабутнім — це справжнє здійснення мрії!