ВЧИМОСЯ БУТИ СВІДОМИМИ ГРОМАДЯНАМИ!

Ми - законотворці!

Старшокласники беруть активну участь у Всеукраїнській імітаційній грі "М18: Ми - законотворці!". В рамках проєкту учні вже провели 3 онлайн-зустрічі з народними депутатами України: Романом Грищуком, Іваном Крульком, Артемом Дубновим.

А також створили 4 електронні петиції до ВРУ:

• 9-Б клас – "Про проблему недостатньої прозорості та контролю над державними коштами" (уявний комітет антикорупційної політики, бюджету та економічного розвитку).
  • 9-А клас – "Про прийняття певних рішень щодо придушення корупції в сфері охорони здоровʼя" (уявний комітет здоров'я, медичної допомоги та медичного страхування).
  • 10-А клас – "Про неефективне впровадження інновацій через бюрократію та недостатню фінансову та психологічну підтримку, що спричиняє стагнацію в процесі освіти і забирає в учнів можливість отримувати сучасну освіту". "Про необхідну психологічну підтримку учням та шкільним працівникам" (уявний комітет освіти, науки та інновацій).

Результати голосування за всі петиції вже можна побачити тут.