Пишаємось нашими випускниками!

05.09.2024
Дехто повертається до Школи вже в якості партнерів.

Випускник Новопечерської школи довів, що бажання і амбіції можуть змінити світ!

Віктор, разом зі своєю родиною, заснував бренд Wanted Vegan, який сьогодні є одним з лідерів на українському ринку рослинних продуктів!

Під його керівництвом, Wanted Vegan не просто виробляє їжу, а формує нову культуру харчування, засновану на принципах здоров’я та екологічності. Компанія розробляє й виготовляє альтернативи мʼясу, рибі, морепродуктам, роблять рослинні соуси, йогурти. А також є першими серед виробників рослинного лосося в світі!

У 2023 році команда Віктора приготувала справжню сенсацію – рослинне сало! Весь дохід від його продажу було направлено на підтримку ЗСУ.

Бренд активно працює над виходом на міжнародний ринок та вже продається у двох мережах в ОАЕ!

Особливо радіємо, що наші учні зможуть спробувати ці корисні рослинні страви в їдальні Новопечерської.

Для нас цінно, що випускники повертаються до Школи вже в якості партнерів для втілення в життя корисних проєктів і надихають старшокласників своїм досвідом підприємництва на нові звершення.