День народження Новопечерської. Частина 2

Свої подарунки Школі вручили учні середньої та старшої школи

Уявіть, як ми любимо Новопечерську — аж святкуємо її День народження двічі!

Перше свято відбулось 1 квітня, коли улюблену Школу вітали учні початкової школи, а решта спостерігала за цим з дому. 1 червня свої подарунки нарешті вручили учні 5-11 класів. Стіни знову наповнилися звуками музики, а підлога тремтіла від танців! А ще учні вигадали та презентували стільки проєктів: від плакатів, що мають мотивувати на дію чи вгадують, якою Школа буде за 500 років (з телепортом та космічними кораблями, звичайно ж!), до застосунків для мобільних телефонів, що мають полегшити шкільне життя учнів (наприклад, електронна черга до кафетерію).

Дуже символічно, що другий День народження ми святкували саме в День захисту дітей, бо таки школа — одна з найголовніших захисниць: знань, дружби, безтурботності дитинства...

Зі святом тебе, Новопечерська! Завжди будь