Новий сезон "Обіду без бід"

Як старшокласники долучаються до важливого проєкту для літніх людей

Хто тут ще не чув про участь наших учнів в "Обіді без бід"? Зараз все розповімо!

Вже третій рік поспіль наші старшокласники в компанії виховниці 9 класів пані Альони беруть участь у проєкті "Обід без бід". В суботу зранку, вже о 8 годині, вони всі зустрічаються на шкільній кухні й з допомогою команди їдальні... самі готують декілька страв: салат, суп, основну страву та навіть десерт. А потім вирушають до будиночка проєкту, де роздають те, що приготували, літнім людям.

Минулого тижня відбувся перший для наших учнів "Обід без бід" у цьому навчальному році. Тепер обідів буде вдвічі більше: старшокласники приїжджатимуть до будиночку двічі на місяць, а не один раз, як раніше!

Бабусі та дідусі все літо сумували за нашими учнями і підготували для них багатенько цікавих історій, аби розказати під час роздачі. Цього разу діти приготували й роздали 100 порцій смачненького.

Це завжди дуже зворушливий й теплий день  Читайте про минулі роки проєкту тут, тут і тут.