День відкритих дверей для майбутніх стипендіатів 2022

Розповідаємо про безкоштовне навчання учням 7-10 класів!

Мрієте, аби ваша дитина навчалась в одній з найбільш інноваційних шкіл України?

Стипендіальна програма 2022/23 вже у розпалі! Якщо ви вагаєтесь, чи варто подавати заявку, або хочете дізнатись більше про Новопечерську школу, чекаємо на вас на Дні відкритих дверей для майбутніх стипендіатів!

11 лютого о 13:00 запрошуємо учнів 7-10 класів, охочих взяти участь у Стипендіальній програмі, разом із батьками. Приходьте подивитися на Школу та дізнатись про Стипендіальну програму з перших рук!

Реєстрація тут

Стипендіальна програма Новопечерської школи та Освіторії — це можливість для талановитих учнів 8-11 класів навчатися абсолютно безкоштовно! Цього року програма відкрита для учасників з усієї країни.
Дізнатись більше можна на сторінці https://novoshkola.com.ua/uk/scholarship-program.

На вас чекають:

• екскурсія Школою та спілкування із командою;
  • зустріч із командою "Освіторії", що надає грантові місця і яка розповість про програму та умови конкурсу;
  • зустріч із учнями-стипендіатами, які розкажуть, як навчання в Новопечерській змінило їхнє життя!

Як потрапити на подію?

Зареєструйтесь у формі та приходьте 11 лютого о 13:00 до Новопечерської школи за адресою: Київ, вулиця Михайла Драгомирова, 9Б. Прийти на подію можна, навіть якщо ви ще не подавали заявку на Програму, та визначитись уже після. Як завжди, батьків пускаємо лише у супроводі дітей!

Дорослих просимо мати із собою ковід-сертифікат або негативний ПЛР/антиген-тест.