День голосних історій

Як ми читали одне одному у Всесвітній день читання вголос

У світі існує безліч цікавих, веселих або ж філософських днів: День посмішок, День друзів тощо. Того тижня, наприклад, був День радості від пророщеного насіння :)

І для того, щоб будні не перетворювались на День бабака з однойменного фільму, вчителі української мови і всіх літератур запропонували провести Всесвітній день читання вголос із книгою. Тож у середу ми читали цілий день!

До учнів із книжкою прийшли і старшокласники, і вчителі, і працівники Школи. Наприклад, пані Тетяна, директорка Новопечерської, прочитала п’ятим класам шматочок детектива “Справа для Квятковського. Рожевий шкільний привид”, а одинадцятикласники потішили треті й четверті уривками з “Гаррі Поттера”. Старшокласники, до речі, ще й завдання повигадували та питання малечі ставили, тож вийшли не просто читання, а справжні уроки!