Вітаємо випускників дистанційної Школи!

Цей рік став особливим для всіх.

Новопечерська школа з радістю вітає випускників дистанційної Школи!

Цей випускний рік став особливим не лише для самих учнів, а й для всієї шкільної спільноти. Він підкреслив незламність людського духу, силу прагнення до знань і безмежні можливості освіти в сучасному світі.

Пані Марина, виховниця Дистанційної Школи, зворушливо звернулася до випускників зі словами щирої підтримки та безмежної любові до кожного з них.

Випускники дистанційної Школи – це справжні герої, які зуміли здолати всі виклики та гідно пройти шлях до знань. Їхня стійкість, самодисципліна та відданість навчанню є прикладом для наслідування.

Ці зворушливі моменти ще раз довели важливість дистанційного напряму Новопечерської, що пропонує якісну українську освіту для учнів як в Україні, так і за кордоном.

Новопечерська школа щиро пишається своїми випускниками!