Розпочато практики команд турніру W5H!

14.03.2017
W5H
Хто з них найрозумніший?

Цього року в нашій Школі ми започатковуємо нову гарну традицію — інтелектуальний турнір W5H, що прийшов до нас із Канади!

Після майже двотижневих практик учні 4-8 класів написали спеціальний тест, а тоді наша вельмишановна комісія визначила по 8 розумників, що представлятимуть свої класи на турнірі 11 квітня. Тож команди нарешті сформувалися і вже розпочали тренування! Хто ж з них виявиться найрозумнішими? Дізнаємося за місяць!

Свою назву турнір W5H отримав від 5 запитань, що починаються на літери W (Who? What? When? Where? Why?) та H (How?). Учасники відповідатимуть на запитання з різних навчальних предметів, концентруючись на їхньому зв'язку як на знанні про єдиний світ, та використають на практиці власну ерудицію. А ще вони вдосконалять свою англійську, особливо — усне мовлення (адже турнір проходитиме англійською).

Вітаємо учасників команд і бажаємо їм успіхів!