Так працює Win-win

На уроках трудового навчання учні створюють корисні речі та дарують тим, кому вони потрібні

Як радісно бачити, що ваша робота має сенс і користь для інших, навіть якщо це шкільний проєкт!

Учні 8 та 6 класів на уроках трудового навчання виготовили дитячий вігвам: змайстрували каркас, пошили накриття з тканини та м'який килимок. А потім подарували його учням класу підтримки! Це був приємний сюрприз для малечі, та дивувались діти недовго: відразу випробували подарунок у грі :)

Це вже другий STEM-проєкт з трудового навчання, покликаний створювати корисні речі для спрощення життя й допомоги іншим: раніше наші учні виготовили м'які будиночки для безпритульних тварин.

Такі проєкти мають подвійну користь: учні отримують навички виготовлення різноманітних речей, "прокачують" креативність та винахідливість, а потім тішать інших доброю справою. Win-win у всій красі!